Investeering Apple Arkaadi võib ületada 500 miljonit USA dollarit

IOS 13 failide kohaselt maksab Apple Arcade 5 dollarit kuus –

Täna rääkisime veebisaidi testimisprogrammi algusest Apple'i arkaadApple'i mänguplatvorm, mis vabastab kuutasu eest kasutajatele hulga pealkirju. Kuni selle ajani oli see kuju siiski mõistatus; nüüd võib meil olla väga täpne ettekujutus sellest, kui palju Ma seda kannab.

Uurige Brasiilia arendaja iOS 13 sisemisi faile Guilherme Rambo leiate reklaamteateid, mida App Store saab uues süsteemis kasutada. Tekst ei jäta kahtlust: Apple Arcade tasud 4,99 dollarit kuu põhjal ja Ma andis selle kasutajale üks kuu tasuta testimist.

Nagu me varem mainisime, proovivad Ma töötajad seda platvormi 0,50 USA dollari suuruse kuutasu eest, kuid see on muidugi sümboolne.

Tasub meeles pidada, et nagu varem teada antud, võib Apple Arcade kuuluda ettevõtte pere jagamisse. See tähendab, et kuni kuus inimest samast majast saavad kasutada 5-dollarist mänguplatvormi, mis tundub väga hea pakkumine, arvestades, et me räägime teenusest, kus on umbes 100 eksklusiivset mängu (käivitamisel), mis on sisemistest ostudest täiesti vabad. ja ilma reklaamita.

Ilmselt saab Apple oma meelt muuta ja 5 dollarit muuta kuni Apple Arcade turuletulekuni, mis (ilmselt) on maailmale saadaval peagi pärast iOS 13 saabumist; ikkagi on meil hea hinnang. Samuti võime riskida sellega, milline on teenuse hind, kui see tavaliselt siia saabub, konverteeritud 4,99 USA dollarit R 18,90 dollarit App Store'is, kuid peame vaatama, milliseid hinnastrateegiaid Ma Brasiilias kasutusele võtab.

läbi 9to5Mac