IOS 13 kood viitab Apple'i jälgimistarvikutele

IOS 13 kood viitab Apple’i jälgimistarvikutele

WWDC19-eelsed kuulujutud viitavad sellele, et Apple võib turule tuua lisaseadme (koodinimi B389), mis koos uue rakendusega Leia minu (Leidke Minu; Find My iPhone’i ja Find My Friends’i kombinatsiooni tulemus), saab põhimõtteliselt kasutada mis tahes jälgimiseks.

Noh, WWDC19 avakõne on möödas ja ühtegi lisaseadmete kommentaari pole kommenteeritud. Kuid iOS 13 koodis on viide, mis viitab jah sellele uuele toote turule toomisele.

IOS 13 esimesel beetaversioonil on a varad seadme nimega Tag1.1 – leiutise tegi Steve Moser. Arendaja Guilherme Rambo selgitab, et seda tĂĽĂĽpi pakette kasutatakse seadmete sidumiseks kauguse põhjal, samamoodi nagu AirPodid ja HomePodid saab kasutaja seadmega siduda.

Muu vara leitud annab ka aimu, kuidas seade välja näeb. Võimalik, et me räägime testimiseks kasutatud mudelist, mis on süsteemis unustatud, kuid see sobib seadme kirjeldusele (mille on välja andnud selle arendamisega seotud inimesed) 9 kuni 5 Mac.

LĂĽhidalt: sellel uuel lisavarustusel on kõik tõeks märk mis tahes kaubale / tootele asetamiseks; pärast seda kasutaja paaristab märk (põhimõtteliselt juhtub täna AirPodidega) rakenduses Leia minu ja linkige jälgitav toode / silt oma Apple ID-ga, täpselt nagu täna iPhone’i, iPadi, Maci, Apple Watchi jne puhul.

Kui see on tehtud, saavad kasutajad lahkumisel teateid saada märk, takistades neil kuskile eset unustamast. Suurim võimalus on see, et see uus lisaseade kuulutatakse välja septembris spetsiaalsel ĂĽritusel, mida Apple on traditsiooniliselt teinud uute iPhone’ide ja Apple Watchide esitlemiseks.