iOS 13 toob tõendeid võimaliku Apple Bluetoothi ​​jälgija kohta

SEE iOS 13 toob rakenduses Otsing tõeliselt laheda uudsuse: seadmeid on võimalik leida ka siis, kui need on võrguühenduseta. Nagu me selgitasime, põhineb see funktsioon kõnealuse seadme (näiteks iPhone, iPad või Mac) saadetud madala energiatarbega Bluetooth-signaalil; kui mõni läheduses asuv seade neid signaale võtab, jagab ta oma asukohta võrguga.

Idee on suurepärane ja Apple võib plaanida seda edasi arendada. IOS 13 koodis navigeerimine MacRumors leitud tõendid selle kohta, et Apple on peagi turule toomas Bluetoothi ​​jälgija lahtine, sarnane Tile’iga (vt eespool) – see on miniatuurne seade, mille saab kinnitada oluliste objektide (näiteks võtme, rahakoti või rahakoti) kĂĽlge ja töötada sama tehnoloogiaga ning konfigureerimise ja asukoha jaoks ĂĽhendatud iPhone’i või iPadiga.

Leitud koodi järgi võimaldab Apple tõenäoliselt kasutajatel seadistada jälgijale “krae”; see tähendab, et kui nad eemalduvad teie iPhone’ist või iPadist eemale suurema kauguse, kui olete seadistanud, annab nutitelefon / tahvelarvuti hoiatuse, et teie objekt on kaugel “X”.

ARKiti ikoon iOS 13-s

SĂĽsteemifailidest leitud ikoonid näitavad ka seda, et Apple kasutab liitreaalsust, et aidata kasutajatel puuduvaid objekte leida – võib-olla rakenduses, mis sarnaneb sellega, mida Google Mapsis on kasutanud, kuid peame ootama ja vaatama.

Kas Apple kuulutab aksessuaari järgmise põhisõnumina? Jää siia.