IOS 13 versioon tekitas probleeme U1 kiibiga, Apple TV aga ebaõnnestus -

IOS 13 versioon tekitas probleeme U1 kiibiga, Apple TV aga ebaõnnestus –

Apple'i tarkvara uus laine on toonud probleeme nii Maci (1, 2) kui ka iPadi jaoks. Mis on puudu iPhone ja Apple TVmuidugi Vaatame siis viimast Ma-ga seotud kriisi.

U1

Esimene probleem on seotud U1 kiip, ülikiire lairiba raadio, mis täiendab uusimat iPhone'i ja kui kõik hästi läheb, on helge tulevik. Noh, õnneks on see lihtsalt tulevik, sest praegu näib see kannatavat: kasutajad kogu maailmas teatavad komponentide tõrgetest pärast mitmele iOS 13 versioonile üleviimist.

Täpsemalt, pärast süsteemi värskendamist kuvab mõjutatud iPhone hoiatuse, milles öeldakse, et "Uuendused ultralairiba kaudu ebaõnnestusid" ja et seade ei saa tehnoloogiat kasutada enne, kui seda uuesti värskendatakse. Kui puudutate suvandit „Lisateave”, suunatakse kasutajad tugilehele, kus väidetakse põhimõtteliselt sama asja, täpsustamata tõrke kõrvaldamise kuupäeva.

AirDrop iOS-is 13.1Uus AirDrop-liides iOS 13.1-s

Lühiajaliselt on ainus rikkest põhjustatud probleem seotud: AirDrop: mõned mõjutatud kasutajad teatavad, et nad ei saa protokolli abil faile edastada. Selle põhjuseks on asjaolu, et uuel iPhone'il on failiedastusel U1 kiibi funktsioonil põhinev uus liides, mis näitab lähimaid kasutajaid nende asukoha põhjal.

Tundub, et probleem mõjutab seadet erinevates süsteemi versioonides. Mõned kasutajad on teatanud, et tõrgete hoiatus ilmub pärast versioonile värskendamist iOS 13.1.3, samas kui teised saavutatakse pärast versioonile versiooniuuendust iOS 13.2 beeta 3 või isegi iOS 13.1.1. Kasutajate jaoks on võimalus oodata isegi: Apple peab tulevastes süsteemiuuendustes vead parandama. Mõnel õnnestus olukorrast siiski üle saada ainult iOS 13 uuesti installimisega.

Apple TV

Vahepeal mitu kasutajat Apple TV kogu maailmas kannatasid sügavad ebaõnnestumised Telerakendus just Ma musta kasti kogemuse epitsentrist ja kahe nädala jooksul ettevõtte TV-le ligipääsuportaal ettevõtte algsele sisule.

@AppleSupport Tere, Apple TV rakendus takerdub Apple TV-sse. 1) Ma lähen Apple TV rakendusse, 2) lähen ekraanile "Vaadake kohe", 3) libistan sõrmega kontrolleril jao "Järgmine" alla, 4) libistan sõrme uuesti alla ja see ei õnnestu.

Konto teatab, et rakendus lakkab mõne sekundi pärast kasutamist ootamatult töötamast, tavaliselt siis, kui kasutaja libiseb mitmeks madalamaks sisuridaks. Seejärel suletakse rakendus koheselt ja kasutaja naaseb avaekraanile; kui proovite rakendust uuesti kasutada, ilmneb sama tõrge mõne sekundi jooksul, muutes kogemuse põhimõtteliselt võimatuks.

Tundub, et tõrge ilmneb Apple TV neljanda ja viienda põlvkonna (vastavalt HD ja 4K) käitamisel tvOS 13 või 13,1; sama probleem ei esine teistel platvormidel, kus rakendused asuvad, näiteks Samsungi nutiteleritel või Roku seadmetel. Praegu pole teavet selle kohta, kas tvOS 13.2 (praegu beetaversioon) selle probleemi lahendab.

Otsime uudiseid, mis on asjakohased mõlemal juhul.

iDownloadBlog, 9to5Mac kaudu