RAÄŚUNALNIK

iOS 13 vihjab USB-C-pistikuga iPhone’i võimalusele (või mitte)

Alates 2018. aastast on iPad Pro kaasas pistik USB-C traditsioonilise asemel Välk, spekuleerimine algab, kas (või … millal) teeb iPhone sama ĂĽlemineku. Seni on ĂĽldine ootus aga see, et kui Apple tõesti kavatseb oma ĂĽhendustest lõplikult loobuda, ei tohiks see praegu nii olla.

Esimesest beetaversioonist leitud juhised iOS 13See pani inimeste sĂĽdamesse siiski pisut kahtlust.

Apple’i fänn Raphael Mouton mõistes, et opsĂĽsteemi uutes versioonides on iOS-i taastekuva muutnud: meil on iTunes (mis on surnud) ja Lightning-kaabli asemel kleebised, mis tähistavad erinevaid Mac-e ja kaableid – mis näivad igas mõttes olevat paljud USB-C pistik.

# IOS13 # iOS13Beta Meil ​​pole taastekuval enam välku ja iTunesit, vaid USB-C? Ja tulevased utiliidid iPhone’ile Macis?

Mouton tekitas ka kahtlusi, et macOS-il võib Macis olla uus iPhone’i taastamise utiliit, kuid näib, et see funktsioon kuulub Finderi vastutusele – nagu ka kõigile seadme sĂĽnkroonimisvahenditele, mis pärast iTunes’i lõppu kodutuks jäid.

NĂĽĂĽd spekuleerimise kohta: jah, pildil on USB-C-pistik ja see võib viidata sellele, et peagi näeme pordiga iPhone’i. Kuuldused kinnitavad seda ideed ja usun, et enamik ĂĽhiskondi toetab seda muutust, unistades tulevikust, kus kogu maailm on USB-C ja varaliste ĂĽhendustega on vääriline surm.

Teiselt poolt on veel ĂĽks tõenäolisem väljavaade: Apple vahetab oma praeguse Lightning / USB-A kaabli ainult Lightning / USB-C vastu, tarnides selle laadijaga karbis 2019 iPhone (ja võib-olla kiiremini, nagu näiteks iPad Pro, millel on 18W). See on mõttekas – lõppude lõpuks näitavad pildid, et kaablid on ĂĽhendatud ĂĽldiste Apple’i sĂĽlearvutitega ja kõigi MacBookidega [Pro, Air] Uusimal funktsioonil on USB-C port.

Ja sina, mida sa arvad?

näpunäide Marcus Tonini, HYPEBEAST kaudu


Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH