iOS 14 “kinnitab” iPad Pro kolme kaamerat, “iPhone 9” turule toomist ja palju muud!

Uudised leiti koodi algversioonist iOS 14 nad ei lakka ilmumast. Nüüd 9 kuni 5 Mac ühised leiud, mis on seotud mõne riistvarauudisega, mis ilmnevad peagi.

iPad Pro

Need leiud näitavad seda iPad Pro võidab seeria uusi kaameraid, millel on kolm objektiivi (ĂĽks lainurk, ĂĽks ĂĽlilainurk ja ĂĽks telefoto), nagu arvatakse – õigusega 3D ToF-andurile (Lennuaeg), et täiustatud reaalsust ja portreereĹľiimi funktsioone täiustada.

“IPhone 9”

Seal on ka ĂĽksikasju “IPhone 9” (väidetavalt iPhone SE järeltulija nimi), kinnitades varasemaid aruandeid. See tähendab, et meil on seade, mis järgib põhimõtteliselt iPhone 8 välimust koos Touch ID-ga ja toetab Apple Pay olulisi funktsioone (ĂĽhistranspordireĹľiim) – midagi, mida iPhone 6 ei toeta ja mis on selle käivitusega Apple’i põhirõhk.

Apple TV

Kuulujutud võimalikust uuest Apple TV-st on juba levimas, kuid nüüd 9 kuni 5 Mac ütleb, et iOS 14 kood näitab ka seda, et meil on uus kaugjuhtimispult digiboks. Mis need uued juhtnupud täpselt uueks saavad, pole veel teada, kuid võttes arvesse, et Siri kaugjuhtimispult pole kasutajate seas üksmeelne, võime oodata Apple TV kasutamise hõlbustamiseks ümber kujundatud tarvikuid.

Põhjendab jagatud teavet MacRumors, 9 kuni 5 Mac teatas, et meil on Apple TV jaoks uus treeningrakendus. Selline rakendus võimaldaks kasutajatel treeninguid alla laadida ja teleris treenida – kõik sĂĽnkroonitakse kenasti Apple Watchiga ja integreerub sujuvalt Apple Musicuga, võimaldades kasutajatel treeningute ajal oma muusikat kuulata.

“AirTags”

Lõpuks on meil ka kinnitus „AirTagide” kohta: vastavalt veebisaidile saab lisaseadmeid massiliselt konfigureerida iOS-i kaudu ja neil on isegi kasutaja poolt vahetatav aku. Lisaks saavad uusimate iPhone’idega (11 ja 11 Pro) kasutajad täiustatud reaalsuse abil jälgida “AirTag-e” ja nende leidmiseks saate lisavarustusel isegi heli esitada.