IOS 14-s olev Safari võib tuua lehe tõlkija ja Apple Pencili täieliku toe

SEE 9 kuni 5 Mac kuni ta mitu nädalat sellest vaikis, kuid uuris võimalikke uudiseid iOS 14 (leitud veebisaidilt saadud süsteemi prooviversiooni kaudu) pole veel läbi. Täna on nende tähelepanu keskmes Safari.

Loo kohaselt saab brauser mõned väga teretulnud uued funktsioonid ja funktsioonid. Alustuseks on see võimalik tõlkida terve leht ilma välisteenustele lootmata: lihtsalt aktiveerige kontekstimenüüs suvand ja brauser tõlgib lehe lokaalselt Kunstnärvimasin.

Praegu suudab Siri sõnu ja fraase tõlkida, kuid uus funktsioon on palju võimsam – kasutajatel peaks olema võimalus lehe algse ja tõlgitud versiooni vahel ĂĽmber laadimata ĂĽmber lĂĽlituda ning Safari saab automaatselt soovitada veebisaitide tõlkeid kindlas keeles. Siri ise saab ka võrguĂĽhenduseta tõlke funktsiooni Kunstnärvimasin, saab termineid tõlkida ka ilma internetita.

Võimalik, et Apple laiendab seda funktsiooni (väidetavalt) ka teistele rakendustele: lugudes viidatakse juhtumitele Rakenduste pood, kus tehnoloogia abil saab tõlkida võõrkeeles kirjutatud poodide ülevaateid.

Teine võimalik uus Safari funktsioon on rakenduse täielik tugi Õunapliiats. Oma uudsusega saavad iPadi kasutajad pliiatsiga mitte ainult linkide valimiseks ja lehtede kerimiseks, vaid ka veebis elementide joonistamiseks ja märkimiseks.

Nagu me hiljuti märkisime, tuleks kõiki neid funktsioone vaadata ettevaatlikult: iOS 14 prooviversiooni omandas 9 kuni 5 Mac pärinesid eelmise aasta lõpust, see tähendab, et osa selles leiduvatest ressurssidest ei pruugi olla arengustaadiumist läbi läinud. Täieliku tõe väljaselgitamiseks peame muidugi ootama järgmise WWDC-ni; Veel 20 päeva.