IOS 14-s oleval otsingurakendusel on hoiatus „saabumata” ja liitreaalsuse režiim

Nad arvasid seda 9 kuni 5 Mac leidis kõik, mida prooviversioonist leida võib iOS 14 kuhu nad käed panevad? Kuna nende arvates on see vale: täna on see sait avaldanud palju rohkem teavet selle kohta, mida peaksime tulevastelt sĂĽsteemidelt ootama – täpsemalt rakenduste osas Otsing (Leia mind).

Selle teenuse esimene uudsus on a Hoiatus “Tulemata”. Lubage mul selgitada: praegu on otsingul juba funktsioon, mis saadab kasutajatele märguandeid, kui ĂĽks nende kontaktidest saabub teatud ajal kindlasse kohta (näiteks võite seadistada teate, mis teavitab teid, kui teie laps kooli jõuab). Sest iOS 14-s saab rakendus hoiatada ka siis, kui kõnealune isik õigeks ajaks kohale ei jõua.

See funktsioon võimaldab kasutajatel saada märguandeid ka siis, kui jälgitav inimene lahkub saidilt enne kavandatud aega. Kõigi nende toimingute jaoks saate luua isikupärastatud märguandeid, sealhulgas teatud nädalapäevadel need sisse ja välja lülitada.

Rakenduste otsimine iOS 14-st

Peale selle saab iOS-i 14-s otsimine seotud sellega seotud anded liitreaalsus (AR)ja saab nii töötada teie iPhone’is / iPadis või sellel peakomplekt keskendub sellele tehnoloogiale. Selle abil saavad kasutajad inimesi ja objekte leida “pärismaailmast” – täpselt nii, nagu varem Apple’i kauaoodatud objektijälgija “AirTags” kuulujuttudes kirjeldati.

Tuleb märkida, et nagu kõik muud funktsioonid, mis on iOS 14-s arenenud, on kõik siin mainitud veel testimise etapis ja neid saab enne tagasi võtta või muuta debüüt; ikkagi annavad kuulujutud meile hea ettekujutuse sellest, mida Apple järgmisteks kuudeks valmistub. Terviseks, eks?