iOS 7 beeta 5 on nĂĽĂĽd arendajatele saadaval

iOS 7 beeta 5 on nĂĽĂĽd arendajatele saadaval

Rohkem kui nädal pärast iOS 7 beeta 4 väljaandmist pakub Apple juba ettevõtte uue mobiilse operatsioonisüsteemi viiendat versiooni

Üle nädala pärast käivitamist iOS 7 beeta 4, A Apple välja andnud uue operatsioonisüsteemi viienda beetaversiooni iPhone, iPod Puudutage ja iPad.

Lähemale ja lähemale käivitamisele (tavaliselt avaldatakse 5–8 beetaversiooni enne lõpliku versiooni väljakuulutamist) see uus beetaversioon näitab eelmise versiooniga võrreldes väga positiivseid parandusi koos mõningate veaparanduste ja esteetiliste muudatustega.

Uus versioon on saadaval aadressil Arendajaportaal andma Apple või OTA kaudu (üle õhu) valikute kaudu Tarkvarauuendus seadme seadetes. Nii uusimas beetaversioonis kui ka selles Apple tõi liidesesse mõned muudatused ja püüdleb ilmselt visuaalsete muudatuste poole. Vaadake allolevat näidet, erinevus sama ekraani vahel Beeta 3 (vasakul) ja Beeta 5 (Noh):

Huvitatud kasutajad installimiseks iOS 7 beeta 5 Seda juhendit saate jälgida. Märgitud linki on uuendatud uue versiooniga.