IOS 8 laiendus võimaldab mis tahes failide ĂĽlekandmist iPhone’i, iPadi, Androidi ja arvuti vahel

Weafo

Failide edastamine seadmete vahel ei ole alati praktiline asi, eriti kui tegemist on iOS-iga. Bluetooth ei saa edastada ja e-posti teel saatmine võib võtta aega, kui teil on kellegi kõrval mitu ĂĽleandmisfaili. Just sel põhjusel lubab see uus pood, mis ilmub App Store’is, paljude jaoks elu lihtsamaks teha.

See, mida Weafo teeb, on Interneti-brauseri kaudu juurdepääs muude läheduses asuvate seadmete failidele ja dokumentidele. Seega on võimalik saata arvutitesse, muude opsüsteemidega seadmetesse (näiteks Android ja Windows Phone) ning isegi teistesse iPhone’idesse ja iPadidesse, ilma et peaksite neile muid rakendusi installima.

See toimib pikendamine iOS 8, mis tähendab, et pole vaja avada ühtegi teist rakendust peale selle, mille jaoks kasutate süsteemi jagamismenüüd. Näiteks kui olete rakenduses Fotod, valige lihtsalt üleslaaditav pilt, puudutage jagamismenüüd ja valige Weafo ikoon. See annab võrgu IP-aadressi võrgu kaudu, kus on võimalik seda brauseri kaudu teistes seadmetes avada ja faile alla laadida. Suurema dokumendiloenduse jaoks on hõlpsaks teisaldamiseks võimalik alla laadida ZIP-faili tihendatud versioon koos kõigi nendega.

Mõlemad seadmed peavad olema ĂĽhendatud sama WiFi-võrguga. See laienduse loodud IP-aadress on teie seadmes sel ajal. Apple’i seadmete (või Windowsi, kuhu on installitud QuickTime) vahel on juurdepääs protokolli kaudu Tere seadme nime järgi (nt iPad-do-BDI. kohalik), mis võimaldab tulevaste ĂĽlekannete jaoks aadressi lemmikute hulka salvestada.

Weafo

Samuti on võimalik luua parool, nii et ükski tundmatu nutikas inimene ei saaks ligipääsu samadele failidele.

Aadress käes, avage see lihtsalt seadme brauseris, kuhu soovite faili alla laadida. Lehel kuvatakse kõik need, mis võimaldab teil need eraldi või kõik korraga alla laadida. Oluline on mitte sulgeda Weafo akent ega lasta ekraanil külmuda, kuni allalaadimine on lõpule jõudnud.

Weafo

Laiendus töötab igas rakenduses, millel on jagamismenüü, mis võimaldab teil lisaks fotodele saata ka PDF-faile, linke, teksti, kaarte, kontakte, märkmeid ja kui kasutate failihalduse rakendust, näiteks Dokumendid, siis saate saata peaaegu igat tüüpi dokument. Rakendustes, millel pole jagamismenüüd (näiteks rakendus Muusika), pole laiendused ilmselt kasutatavad.

Täna on failide jagamiseks palju rakendusi, kuid selle laienduse kaudu tegemine muudab elu lihtsamaks. Muidugi on selline lahendus nagu AirDrop (neile, kes suudavad selle toimima panna) palju kiiremini, kuid kuna kõik seadmed pole sellega ühilduvad, paistab silma sarnase lahenduse olemasolu, st mitme platvormiga.

Laienduse saab alla laadida sellelt lingilt. Selle artikli avaldamise ajal tegid nad selle piiratud ajaks tasuta kättesaadavaks, nii et kasutage seda, kui saate.