IOS-i Facebooki värskendus võimaldab rakenduses sfäärilisi fotosid teha

IOS-i Facebooki värskendus võimaldab rakenduses sfäärilisi fotosid teha

Kuigi ettevõtted nagu Apple eelistavad oma tähelepanu koondada liitreaalsusele, pakuvad Facebook Suurte tehnoloogiaettevõtete seas on see trendidest kõige enam kinni Virtuaalne reaalsus algas näiteks Oculuse ostmisega 2014. aastal. Selle tehnika abil uuendab suhtlusvõrkude hiiglane järk-järgult oma rakendust, et tutvustada väikseid, kuid olulisi tehnoloogiaga seotud ressursse. Täna on üks neist päevadest.

Onu Marki ettevõte lisas Facebooki iOS-i ja Androidi jaoks võimaluse jäädvustada 360 pilti otse rakendusest, välistades vajaduse kasutada seda tüüpi ülesannete jaoks kolmandate osapoolte rakendusi. Selleks valige lihtsalt uudistevoo ülaosas asuvas jagamismenüüs suvand "Foto 360", rakendus ise juhendab teid oma telefoni stseeni ümber liigutama ja stseeni jäädvustama.


Facebooki rakenduse ikoon

Panoraami saab siis teie ajajoonel jagada ja vaadata viisil, mida me juba teame, kui kasutate mobiilsideseadet, lihtsalt liigutades seda ringi nii, et ekraan muutub jäädvustamise "aknaks" ja paneb lehe liikuma suumimiseks. Lisaks saate oma sõpru sellel panoraamil sildistada, panna neid albumisse, postitada rühma või isegi määrata ühe neist kaanefotoks.

Uued funktsioonid on juba saadaval viimases Facebooki mobiilirakenduse värskenduses ja ilmuvad lähipäevil kõigile kasutajatele.

läbi TechCrunchi