IOS-i rakendus muudab südame rütmihäiretest huvitatud arstide elu lihtsamaks

SĂĽdame arĂĽtmia on sĂĽdamelöögisageduse või -rĂĽtmi probleem, mis mõjutab paljusid inimesi. Kuna probleemide ja dokumentide mitmekesisus on väga erinev, peab selle probleemiga tegelev arst kogu vajaliku teabe saamiseks tegema palju uuringuid. NĂĽĂĽd saate sellele kõigele oma taskust juurde pääseda tänu rakendusele Cardiac Arrhythmias iPhone’i ja iPod touchi jaoks.

Tervishoiutöötajatele ja üliõpilastele mõeldud rakendus pakub tervikliku juhendi peamistest rütmihäiretest, diagnostilistest kriteeriumidest, ilmingutest ja raviviisidest, esitades kokkuvõtliku ja täieliku ülevaate peamistest meditsiinipraktikas leiduvatest rütmihäiretest.

Täielikult juhistele, konsensusele ja tuntud raamatutele tuginedes kirjeldab utiliit mitmesuguseid üksikasjalikke aspekte seoses südame rütmihäirete määratluse, klassifikatsiooni, sümptomite, diagnostiliste kriteeriumide, elektrokardiograafiliste piltide ja raviga.

Loojate sõnul on see kõige täiuslikum omataoline teos portugali keeles App Store’is.

Taotlustasu 4,99 dollarit ja seda saab osta App Store’ist (link). Ăśhildub iPhone’i ja iPod touchiga, iOS-ga alates iOS 4.0-st.

Kas soovite võita rakenduse Südame rütmihäired litsentsi?

Kas olete arst või üliõpilane ja tahaksite seda rakendust kasutada? Kuna MedPhone pakub rakenduse proovimiseks 5 sooduskoodi, on see üks viiest esimesest koodist, mis garanteerib teie koodi. Seekord, ilma Twitteri või loosimiseta, on kood siin artiklis, kuid viisil, mida pole lihtne kasutada (meile meeldivad siinsed rasked ja ebaselged asjad). Selle sisestamiseks peate õppima pakkumiskoodi kasutamist (vt siit) ja seejärel nägema seda pilti siin.

Edu. ?