IOS-i silmapaistev pildiredaktor jõuab teise versioonini, mis on nüüd tasuta ja sisemiste ostudega

IOS-i silmapaistev pildiredaktor jõuab teise versioonini, mis on nüüd tasuta ja sisemiste ostudega

Käivitati kaks aastat tagasi populaarse Facetune'i sama looja, suurepärane lahendus naljakamate fotode redigeerimiseks. Ma räägin Enlightist, mis maksab 8 dollarit.

Rakenduslaine sisestamine veel kord freemium (See on tasuta allalaaditav, kuid sisemise ostu / tellimisega), Lightricksi arendaja käivitab rakenduse teise versiooni Enlight Photofox.


Enlight Photofoxi rakenduse ikoon: foto ja kunst

See rakendus võimaldab teil mängida kõige erinevamate kujutiste kombinatsioonidega ja luua tõelisi kunstiteoseid. Kihid võivad teie soovitud viisil kattuda, liita ja ümber korraldada. Neile, kellele see meeldib, on Internetis levitamiseks ka võimalusi meemide loomiseks.

Sellel rakendusel on muidugi veel kõik redigeerimisriistad, mida me tavaliselt kasutame, näiteks pintslid, erinevad filtrid ja raamid. Kõik, kes eelistavad täpsemaid võimalusi, toetavad seda RAW-vormingut ja konfiguratsioonis on võimalik valida eksporditavate piltide maksimaalne kvaliteet ja suurus.

Nii et kui olete inspireeritud ja teate selle rakenduse võimalusi, vaadake kindlasti nende ametlikku Instagrami profiili, see on hämmastav.

See pole esimene kord, kui arendaja valib esimese värskendamise asemel rakenduse teise versiooni. Sama asi juhtus Facetune'iga, nagu loojad ise omal ajal väitsid, Lightricks muutis selle müümise viisi, kuna selle rakenduse monetiseerimiseks oli vaja "värskendada".

See tähendab, et tellimismudel on andnud häid tulemusi ja, tehes rakenduse tasuta kättesaadavaks, saavad nad meelitada selle testimiseks rohkem inimesi nii iPhone'is kui ka iPadis. Tasuta versioon võimaldab kasutajatel juba teha palju lahedaid asju ning kuna toiming on üsna lihtne ja kerge, jõuab see kindlasti ka suurema publikuni.

Enlighti esimene versioon on nüüd täies mahus saadaval 4 dollari eest, teine ​​on soovi korral tasuta saadaval App Store'ist. Võite kasutada kõiki tööriistu, tellides versiooni "Pro" hinnaga 4 dollarit kuus või 20 dollarit aastas.

läbi TechCrunchi