IOS-i uus Twitteri klient pakub suurepärast kujundust ja funktsioone

Kui kasutate Indoneesia, näib, et olete valinud suhtlusvõrgustiku ametliku rakenduse ise, et jälgida jälgitavate inimeste väljaandeid – see on ju tasuta ja pakub integreeritud kogemust.

Kuid see ei takista teistel arendajatel suurema kohandatavusega tarkvara loomist – tuues esile täpselt selle, mida kasutajad näha tahavad. See on Tweetboti juhtum, mille oleme videos esile tõstnud, ja ka sellest Nighthawk – uus klient, kelle eesmärk on hõlbustada juhtimist ajaskaala vastavalt nende prioriteetidele.


Twitteri rakenduse Nighthawki ikoon

Nighthawk iOS-ile pakub mitmeid erifunktsioone, näiteks Nutikad filtrid. Nagu nimigi ütleb, pakub see valik kasutajale sadu filtreid (tuleb märkida, et inimesed on tervenenud) peita säutsud seotud erinevate teemadega, alates poliitikast kuni selleni spoilerid sarjast või filmist, mida soovite vältida.

Nutikad filtrid

Peale nutifiltrite on rakendusel teile eksklusiivne ajaskaala Sõber, kus näete ainult teid kõige rohkem huvitavate kasutajate väljaandeid. See funktsioon sarnaneb Twitteri enda noteerimisvõimalusega, kuid Nighthawki arendajate sõnul ehitasid selle funktsiooni “kiirust ja ligipääsetavust silmas pidades”.