IOS-i WordPressi viga näitab kasutaja juurdepääsulubasid -

IOS-i WordPressi viga näitab kasutaja juurdepääsulubasid –

Veel üks päev ja muud tõrked, mille on App Store'is mitme asjakohase rakenduse arendaja teinud kasutajaandmeid avades. Seekord räägime WordPress iOS-i jaoks. Kuid enne, kui keegi küngastest otsa saab, pole vähemalt eriti tundlikku teavet avalikustatud ja probleem on lahendatud.


WordPressi rakenduse ikoon

Mis järgmisena juhtub? Noh, nagu selgitas ZDNet, ilmneb tõrkena ilmnev probleem märk kasutajate autentimine kolmandate osapoolte veebisaitidele. Täpsemalt seisneb probleem viisis, kuidas rakendus teistes veebisaitides hostitavaid ja kasutaja postitustes kuvatavaid pilte haldab: kasutaja autentimisprotsessis saadab rakendus rakenduse märk konto identiteedi tõend, mis võib põhjustada pahatahtlike saitide nende andmete hõivamise ja väikese protsessiga kontole juurdepääsu.

Õnneks volitamata juurdepääsu pole toimunud ja tundlikumaid andmeid (näiteks kasutajanimesid ja paroole) pole jagatud. A Automaatne, WordPressi eest vastutav ettevõte, on parandanud vead (mis on eranditult iOS-i platvormirakenduste jaoks, hea tähele panna) ja neid ümber korraldada märk kõigi mõjutatud kasutajate poolt, et vältida tulevasi sissetungi.

Selle probleemi lahendus ei tekita arendajatel siiski kergendust, kuna see on kestnud juba enam kui kaks aastat: WordPress iOS-i jaoks on katkenud alates 2017. aasta jaanuarist, ainult versioonis 11.9.1, mis ilmus 15. kuupäeval, on viga parandatud.

Kui ajalugu teenib mingit eesmärki, ei saa me usaldada kedagi, kes on Internetis, isegi kuulsate arendajatega suheldes. Kui aga värskendate rakendust alati ja väldite tundliku teabe võrgus jagamist, ei pea te tavaliselt muretsema.

läbi TechCrunchi