IP-telefonid 11 omanikku kurdavad heli nõrkuse ĂĽle traadita CarPlay kasutamisel –

seda CarPlay, nagu ka heal mootorsõidukite info- / meelelahutussüsteemil, on ka selle toimimisel hea osa selgel häälel, arvestades, et selle põhikasutaja (juht) ei saa seadme juhtimiseks ega teabe vastuvõtmiseks ekraanil toimuvale tähelepanu pöörata. Siis tuleb öelda puuduste kohta, mis ainult mõjutavad heli süsteemist?

täpselt see, mis mõnel majaomanikul on iPhone 11 on teatanud Apple'i ametlikust tugifoorumist. Kasutajad mõjutavad tõsiseid helirikkeid nende kasutamisel CarPlay traadita režiimis mõned räägivad "kriimustatud" heli, nagu purustatud vinüülplaatidel, teised väidavad, et lugude mängimine jätab mõni sekund juhuslikult vahele.

Sajad foorumikasutajad väidavad, et nad kannatavad sama probleemi all ja näib, et mitmed funktsioonid ühendavad neid kõiki: nende juhitav iPhone 11 iOS 13.1 / 13.2ja enamik kasutab CarPlay juhtmevabalt aadressil BMW, eriti PT sõidukites MINI (Saksa autotootja tütarettevõte).

Kaebus pole tegelikult uus: esimene foorumil avaldatud probleemiprobleem ilmus septembris, paar päeva pärast iPhone 11 turuletulekut. Kõik mõjutatud kasutajad ütlevad, et rike algab alles Ma uue nutitelefoni kasutamisel varasematel mudelitel, näiteks iPhone X, heli taasesitatakse suurepäraselt CarPlay juhtmevabalt.

Siiani ei ole Apple selle juhtumi kohta ametlikku sõna öelnud, kuid julgustatakse: vähemalt üks kasutaja teatab vastuseks 9to5Mac, et probleem on lahendatud iOS 13.3.1 teises beetaversioonis (muuseas oleme juba kolmandas).

Sõidan MINI-ga ja iOS 13.3.1 beeta 2-l on kõik lõpuks parandatud. Enam pole probleeme ega ütlemisi ega imelikke asju.

Loodame, et ebaõnnestumine kaob kõigil nii kiiresti kui võimalik.

iMore'i kaudu