iPad domineerib jätkuvalt globaalsel tahvelarvutite turul (kahaneb)

Apple on kahtlemata tõusnud tahvelarvutite segmendi liidriks, sest põhimõtteliselt lõi ta selle koos esimese iPadi turuletoomisega 2010.

aastal.

Harva juhtub, kui teised tootjad ähvardavad võtta Ma ülalt ja see ennustus ei saa kunagi tõeks.

Noh, kui viimase IDC uuringu andmetest on mingit kasu, siis see on see status quo hoidke pikemat aega.

Ettevõte keskendus tahvelarvutite turu globaalsele jõudlusele 2018.

aasta teises kvartalis ja leidis, et segment jätkas üldiselt langust, mis pealegi on jätkunud viimase kahe aasta jooksul.

Viimases veerandis on sügis 13,5% eelmise aasta sama perioodiga võrreldes 33 miljonit kogu maailmas tarnitud ühikuid.

IDC tahvelarvutite turg, 2018. aasta teine ​​kvartal

Selles vähem julgustavas stsenaariumis rikuvad reegleid vaid kaks ettevõtet ja näitavad turu kasvu.

Apple on üks neist: koos 11,5 miljonit iPadi Teises kvartalis tarnitud Cupertino kasvas aastaga 0,9% ja tema turuosa hüppas peaaegu 30% -lt peaaegu 35% jääb seega tootjate hulgas isoleeritud liidriks.

Teised ettevõtted, kes sel perioodil tõusid, olid Huawei, mis kasvas aastaga 7,7%; Isegi siis ei olnud hiinlaste saadetud 3,4 miljonit ühikut tahvelarvuteid asejuhi ametist vabastamiseks Samsung, mis saatis samal perioodil 5 miljonit seadet (reaalne langus 16,1% 2017. aasta teises kvartalis).

Viimistlusjärjestus, Lenovo ja (eriti) Amazon vt ka selle segmendi jõudlus langes; selle tõttu pääses sisse Microsoft, kes saatis viimases kvartalis üle miljoni Surface-seadme 5 parimat Lähitulevikus.

IDC on Apple'i juhtpositsiooni pannud integreeritud strateegia osana, et täiustada tahvelarvutite kasutajatele mõeldud iOS-i, jätkata toodete värskendamist ja keskenduda üha enam kasvavale haridussegmendile.

Kas uue iPad Pro turuletulek ilma piiranguteta teisel poolaastal parandab Cupertino positsiooni selles lahingus veelgi? Peame ootama ja vaatama.


iPad Pro

10.5 ja 12.9 iP iPad Professional

alates Apple

Hinna kuvamine: alates R 4,499,10 R $Hind lisatud: sisse 12x R $ 416,58Värv: hall ruum, hõbe, kuld või roosa kuldVõime: 64 GB, 256 GB või 512 GBVäljalase: Juuni 2017

Boto - ostke kohe

läbi Apple World Today