IPad jõuab täna Apple’i kolmandasse poodi

Apple iPadi uus väljaanne jõuab täna poodidesse. Lootus kolmanda mudeli ümber tablett alati kõrge ja järjekord esimesse poodi pääsemiseks taaselustab mõne linna. Kas see on see, mida soovite esimesena võtta tablett Peate läbima füüsilise poe, veebi ei ole võimalus.

Eelmisel esmaspäeval oli uudis, et interneti kaudu tehtud eelbroneeringute täitmiseks ettevõtte tellitud varu on otsa saanud, mistõttu on selle ettetellimise etapi põhieesmärgi täitmine võimatu: võimaldada seda kasutavatel seadmetel esimestena osta (ja vastu võtta). uus.

Toona välja antud avalduses rahustas Apple kõige rahutumaid, tagades, et veebipoodide tellimuste tasemele otsa saanud seadmete varud ei segaks ettevõtte määratud turule toomise kuupäeva.

IgaĂĽks, kes valib toodete eeltellimiseks veebipoe, saab need kätte alles 19. märtsil – ja mitte tavapärasel turuletoomise päeval. IgaĂĽks, kes tellib veebis, kui liinile eraldatud varustus on ammendatud, peab toote kättesaamist ootama umbes kaks kuni kolm nädalat.

Uus iPad integreerib 5-megapikslist kaamerat ja sellel on võrkkestaekraan, mis tagab eraldusvõime 2048 × 1536, mis tähendab, et värviküllastus suureneb umbes 44% võrreldes iPad 2-ga. Uus iPad ühendab 3,1 miljonit pikslit, neli korda rohkem kui eelkäija samal 9,7-tollisel ekraanil.

Töötlemine vastutab A5X kiibi eest, topelttuum graafikaga neljatuumalineja HD-videosalvestus liigub 1080p-le. Need on mõned atribuudid, mis iPadil on. Nende seas, millel puudub, on 4G tugi, mis on saadaval ainult Ameerika Ühendriikides ja Kanadas.

Vähem seotud seadmete omadustega, kuid sama oluline neile, kes teevad vidinate ostmiseks eelarve arvutusi, hakkavad tootjad pakkuma vahetusprogramme, kus ta ostab kaubamärgilt kasutatud seadmeid ja maksab muidugi Apple’i ostutšekkide eest. . See teave on soovituslik, kuna sarnaselt 4G-ga on see tõenäoliselt saadaval ainult Ameerika Ăśhendriikide jaoks.

IPad jõuab täna uutesse poodidesse Ameerika Ühendriikides, Austraalias, Kanadas, Prantsusmaal, Saksamaal, Hongkongis, Jaapanis, Puerto Ricos, Singapuris, Šveitsis ja Suurbritannias. Hinnad algavad 489 eurost ja tõusevad 64 GB versioonis Wi-Fi kuni 694 euroni.

Õunabrändi fännid Portugalis peavad seadmete ostmiseks ootama 23. märtsini. Austria, Belgia, Bulgaaria, Tšehhi Vabariik, Taani, Hispaania, Soome, Kreeka, Ungari, Island, Iirimaa, Itaalia, Liechtenstein, Luksemburg, Macau, Mehhiko, Holland, Uus-Meremaa, Norra, Poola, Rumeenia, Slovakkia, Sloveenia ja Rootsi olla samas riikide rühmas, kes said iPadi mõne sekundiga kätte ümmargune müük.

Portugalis on Vodafone kinnitanud, et sellel on seadmed müügile jõudmise kuupäevaks.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira