IPad Mini saab (ühtlaselt) kinnitada järgmisel nädalal

IPad Mini saab (ühtlaselt) kinnitada järgmisel nädalal

Kuulujutud on vanad: Apple valmistab ette iPadi miniversiooni. Sellel infol pole ĂĽksikasjalikku kinnitust ega kuupäeva, kuid on selge, et see on uue iPhone’i mĂĽsteerium, mis esitleti 12. septembril pärast kuudepikkuseid kuulujutte. Ă•unaettevõte on taas taaselustama tehnikauudiseid rohkemate kuulujutudega.

Fortune garanteerib, et Apple tõepoolest valmistub uueks oktoobrisĂĽndmuseks, kus ta esitleb iPad Mini. Väljaanne toob välja täieliku teabeallika – nagu see on tavapärane – kes saab olema ka ĂĽks Apple’i peamisi investoreid.

Allikas kinnitas Fortune’ile, et oli erinevate vahenditega teadnud, et Ameerika tootja viib lõpule ettevalmistusi, et saata pressile 10. oktoobril uue ĂĽrituse kutsed.

“Oletatav” iPad Mini on, nagu nimigi ĂĽtleb, väiksem ja odavam kui praegu turul olevad versioonid, mis võimaldab Apple’il positsioneerida hinnasegmendis, kus asuvad näiteks Amazoniga sarnased pakkumised (koos Kindle Fire’iga). Uuel iPadil on 7-tolline ekraan (teistel andmetel peaaegu 8), mis tagab samad andmed.

Kuulujutud, mis viitavad oktoobrile kui Apple’i tahvelarvutite segmendis uudiste edastamise kuule, pole midagi uut ja võtsid pigi, kui kinnitati, et septembris värskendab ettevõte oma iPhone’i.

Fortune’i uus uudiste teave on kutse saatmise päeval, 10. oktoobril. Apple’i hiljutistes väljaannetes kasutatud reeglite rakendamine tähendab, et sĂĽndmus toimub nädal hiljem, 17. oktoobril.

Märkmete kirjutamine: Fikseeritud on teave uue iPad Mini esitluskuupäeva ja esitlusüritustele kutse saatmise kuupäeva kohta.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi