contador gratis Saltar al contenido

iPad Pro 2020 peab olema varustatud iPhone 11 Pro kaamerakomplektiga

iPad Pro 2020 peab olema varustatud iPhone 11 Pro kaamerakomplektiga

Apple'i seadmed peavad kuvama protsessori A13 uusima versiooni, mida kasutatakse iPhone 11-s

Joon iPad Pro esimese versiooni saamisel peab värskendus saama selle aasta hiljem, pärast tarkvaraparanduse saamist 2019. aastal iPadOS, iPadi rea eksklusiivne opsüsteem.

IPad Pro disain on ajakohane

seda OnLeaks, mis on varasemate iPadi ja iPhone'i mudelite disainilahendustest täpselt lekkinud, avaldas ümberehituse sellest, mis saab uueks iPad Proks, osutades, et suuri disainilahendusi ei tohiks teha. Võrreldes ülejäänud iPadi liinidega, jääb praegune Pro mudel (turule toodud 2018. aastal) a-ga väga praegune disain.

Suurim seadme jaoks oodatav muudatus on tagaküljel, mis kuvab komplekti kolmekordne kaamera.

iPad Pro renderdamineKujunduses ei tohiks olla suuri muudatusi, eraldi kaamerakomplektist

Kaamera Iphone 11 Pro

Ilmselt kasutatakse sama kaamerakomplekti iPhone 11 Pro installitud seadmesse iPad Pro, mis parandab fotode ja videote jõudlust ning suurendab nende mahtu liitreaalsus. Seadmel peab olema uus andur Lennuaeg, mis suurendab liitreaalsuse ja sügava tajumise võimekust. Need sensorid võimaldavad uusi liitreaalsuse rakendusi, kuna need pakuvad paremat kvaliteeti 3D-fotodel, mis on jäädvustatud praeguse Apple'i tehnoloogiaga.

Protsessori täiustused

Protsessori tootja TSMC peavad alustama uute laastude tootmist Apple A14 jaoks iPhone 12 2020. aasta teises kvartalis. A14 ei jõua siiski iPad Pro-ni ja suure tõenäosusega peab A13 värskendus, mida kasutatakse iPhone 11-s, selle nimega seadmesse jõudma. A13X Biooniline, asendage vool Biooniline A12X.

Loodetakse, et 5G jõudis sel aastal iPad Pro-sse, kuid tõenäoliselt on see funktsioon saadaval alles 2021. aastal, sest Apple peab iPhone'i jaoks käivitama esimese 5G, kasutades modemit, mille pakub Qualcomm.

Nutikas klaviatuur

Teave müüja kohta näitab, et Apple kavandab uut versiooni Nutikas klaviatuur iPad Pro jaoks. Praegu on Nutikas klaviatuuri folio sellel on riidekiht, silmatorkavalt puudub: võtmevalgustus.

Nutikas klaviatuurJärgmine nutiklaviatuur peab näitama nupu valgustust

Uues versioonis eeldatakse seda valgustus klahv, selle kategooria tahvelarvutite oluline funktsioon ja see on juba konkureerivatel klaviatuuridel. Kuidas see on kodu valgustuseks vajalik? juhtum klaviatuurilt loodetakse ka muutusi kujunduses.

Võib-olla on seal mõned muudatused ÕunapliiatsSellegipoolest puudub teave.

Võimalik vabastamine

Uus iPad Pro ilmub 2020. aasta esimeses pooles. On märke, et märtsis peaks toimuma Apple'i sündmus iPhone 9 ja iPad Pro esitluste jaoks, kuid iPad Pro teadaanne võib ka lõppeda WWDC, selle aasta juunis.

Allikas: 9to5Mac