RAÄŚUNALNIK

IPad Pro omanikud teatavad ekraaniga seotud probleemidest, näiteks puudutuse tuvastamise raskustest

SEE iPad Pro see on vaieldamatult muljetavaldav tehnoloogia, kuid ei saa eitada ka seda, et tahvelarvutitel on alates turule toomisest probleeme olnud – eriti viimase põlvkonna kõverate poleemikatega. NĂĽĂĽd on seadmeomanikud (kõigis nende põlvkondades) hakanud teatama teist tĂĽĂĽpi probleemidest, mis on seekord seotud nende ekraanidega.

Apple’i ja Google’i tugifoorumites MacRumors, iPad Pro omanikud teatasid paljudest probleemidest: see on seade, mis ei tunne puutetundlikkust (eriti allservas, kui klaviatuur on aktiivne), lämbub kerimisel, ei tunnista Ĺľeste ja neil on muid sarnaseid probleeme.

Ăśks foorumi kasutajatest MacRumorsnäiteks väidab, et iPad Pro 12,9 tollisel (2018) on probleem klahvidega O, K, I ja J – kirjelduse järgi tunneb sĂĽsteem ära puute ja klahvid muudavad värvi, kuid kahtlaseid märke ekraanile ei ilmu. As tehaseseadete taastamine ei lahendanud seda, vahetas seadmed Apple’iga – ja sama probleem kerkis uuesti ĂĽles.

Teised kasutajad on teatanud samast probleemist, kirjeldades mõnikord olukordi, kus sõrmega kokkupuutumine ekraaniga tundub millisekundite jooksul katkenud või katkenud. Pole teada, kas räägime riist- või tarkvaraprobleemist, kuid tõendid viitavad esimesele võimalusele, kuna seadme taaskäivitamine või vormindamine on tavaliselt mõttetu.

Allpool olev video näitab mõningaid ülalkirjeldatud probleeme:

Probleemidega mudelite seas pole selget mustrit: on teateid kõigi põlvkondade iPad Pro omanike kohta alates 2016. aastast kuni uusima Face ID-ga versioonini. Pealtnäha levinud probleem on aga see, et mõnel 2017. aasta mudelil hakkasid vead ilmnema pärast iOS 11.3 värskendamist.

Apple pole seda teemat veel kommenteerinud, kuid ĂĽlaltoodud probleemide korral peaksid kasutajad oma seadme loomulikult viima lähimasse Apple’i volitatud poodi või teeninduskeskusesse. Jääme ootama selle loo järgmisi peatĂĽkke.

MacRumorsi kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH