IPadi illustraatorit esitletakse järgmisel kuul, see lansseeriti 2020. aastal –

A Adobe Täieliku kogemuse saamiseks (selle tsitaadi kohta lähemalt allpool) võib tööülesannetega probleeme olla kui Photoshop iPadi jaoks, kuid see ei takista tarkvarahiiglast edasi mõtlemast: vastavalt Bloomberg, järgmine samm on astuda Illustraator Ma tablettide jaoks.

Mark Gurmani ja Nico Granti saadud teabe kohaselt avaldab Adobe järgmisel kuul toimuval MAX-konverentsil esmase avalduse rakenduse kohta; iPadi Illustrator käivitamine toimub kell umbes 2020. aastal. Idee on järgida Photoshopi juhiseid (tulekul) iPadOS-i jaoks, võttes kasutusele "tuuma" kogemusele, mille kasutajad leidsid tahvelarvutite Ma töölaualt.

On hea tõdeda, et Illustratori iPadi toomine on Adobe jaoks lisaväljakutse, sest illustreerimis- ja kujundustarkvaral on ettevõtte tehnoloogiale tuginedes palju väga spetsiifilisi funktsioone ja funktsioone. Arvestades hiljutist Fresco väljaannet, näib aga, et hiiglane on õigel teel ja keskendub selgelt iPadile kui tulevikus kasutajakogemuse keskusele.

Muidugi ei ole Adobe seda plaani kommenteerinud, nii et peame illustraatori iPadi kohta lisateabe saamiseks ootama järgmise kuuni.

Lisateave Photoshopi kohta

Vahepeal John Gruber alates Julge tulekera, avaldas veel lisateavet raskuste kohta, millega Adobe silmitsi seisab Photoshop'i iPadi komplekteerimisel, mis, nagu hiljuti märkisime, ei jõudnud töölauale täieliku kogemusega Ma-tahvelarvutisse, nagu varem teada antud.

Gruberi sõnul on pettumus uudistes seotud Adobe tehtud vigadega oma kasutajates lootuse loomisel. Ilmselt ei ole idee tuua Photoshopist iPadile tõeliselt “täielikku” kogemust, vaid tarkvara ise tahvelarvutite jaoks, mis ei tähenda kogu ressurssi, vaid rakendusi, mis on üles ehitatud samale tuumile kui Photoshop for Windows / macOS, koos täieliku ühilduvusega PSD-failidega ja pariteetversioonidega selle programmiga.

Sellegipoolest on Adobe täielikult pühendunud rakendustele. Nagu Gruber ütles:

Mitmetest usaldusväärsetest allikatest kuuldu põhjal pakub Adobe tõesti Photoshopis iPadile kõike. Nad näevad seda tõsise projektina, mis on loomeprofessionaalidele väga oluline. Selle rakendusega töötavate inseneride meeskond on viimase aasta jooksul märkimisväärselt kasvanud ning neil on kavas agressiivsele ajakavale funktsioone korduvalt lisada. Arusaadav on pettuda tõsiasjas, et rakendused ei arene enam puhtalt ressursimahuga, kuid igaüks, kes hoolib Photoshop for iPadist kui pikaajalisest tootest, peab selle aluse, suuna ja tähelepanuga väga rahule jääma. Adobe pakub rakendusliidese väikseimaid üksikasju.

Kas võime siis jälle põnevil olla või tuleb vestlus ainult aktsionäridele ja rahulolematutele kasutajatele meeldimiseks? Näeme varsti.

9to5Maci kaudu | pilt: Worawee Meepian / Shutterstock.com