IPadi rakendus lubab kaotatud Bluetooth-seadmete, sealhulgas Apple Pencil hõlpsamini üles leida

IPadi rakendus lubab kaotatud Bluetooth-seadmete, sealhulgas Apple Pencil hõlpsamini üles leida

Hiljuti pärast AirPodsi käivitamist andsime teile näpunäiteid rakenduste kohta, mis kasutavad selle leidmiseks Bluetooth-ühendust. Tükk aega pärast seda, kui Apple selle poest eemaldas, leidsime põhjuse: väga sarnane funktsioon (muidugi nimega „Find My AirPods“) sisaldas rakenduse Leia minu iPhone iOS 10.3-s.

Mis on aga lahe, on idee ise konsolideeritud ja nĂĽĂĽd on poes olemas spetsiaalne iPadi rakendus Bluetooth-seadmete leidmiseks.


Rakenduse Bluetooth Finder ikoon

"Ja miks ainult iPadi jaoks?", Küsite te. Nimi on üldnimetus, kuid kõige lahedam on leida isegi Apple Pencils, Bluetoothi ​​leidja tegelikult tehtud, võttes arvesse iPad Pro omanikku.

Rakenduse avamisel annab see juhiseid traadita seadme leidmiseks. Suur probleem on muidugi see, et need seadmed "magavad" sageli aku säästmiseks teatud aja möödudes automaatselt. Apple Pencil teeb seda ise, seega on see viis, kuidas seda märgates kiiresti proovida tööriist kao silmist.

Ilmselt kuna kõik töötab Bluetooth-ühenduse kaudu, pole mõtet proovida oma Apple Pencili töölt leida, kui unustate seda kodus kasutada.

läbi Maci kultuse