IGRE

IPadi saab kasutada ka iOS 10-st HomeKiti jaoturina

Pole kahtlust, et Apple võtab koduautomaatika lahendusi üha tõsisemalt. Suur arv teenuse HomeKit teatas üleeile WWDC 2016-l, on tõestuseks; aga mis siis, kui ma ütlen, et seal on palju muud, millest nad peaettekandes ei räägi?

IOS 10 Home iPadis, iPhone'is ja Apple Watchis

Näiteks annavad konverentsid uutele rohkem tähtsust Apple TV seda tehes Keskus alates HomeKitist. Mida Craig Federighi ja tema jõuk ei ütle, on see, et te ei pea olema kurb, kui teil pole Apple TV-d, mis teile kodus suppi annab: iPad võib täita sama funktsiooni nagu Kodu Rummu, Kui sa tahad.

Muidugi kaasnevad sellega mitmed puudused: see toimib kui Keskus, peab iPad olema koduse WiFi-võrguga pĂĽsivalt ĂĽhendatud ja samamoodi alati toiteallikaga ĂĽhendatud. See on mõttekas, selge: seade, mis pole pidevalt sisse lĂĽlitatud ja koduvõrku ĂĽhendatud, ei saa kõiki HomeKiti seadmeid edukalt juhtida – seetõttu on Apple TV tegelikult ideaalne valik Keskus.

Lõppude lõpuks, kui hästi Apple mõtleb nende peale, kes ei saa / ei taha seda omada digiboks ja lisas selle võimaluse – Apple isegi teatas SlashGear et selle manöövri mõte on just see: hõlbustada juurdepääsu HomeKitile riikides, kus Apple TV pole veel saadaval, näiteks Hiinas.

[via AppleInsider]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH