IPhone 11 omanikud on kurtnud traadita CarPlay kasutamise puhul heli tõrkeid

SEE CarPlay, nagu ka heal autoinfo / meelelahutussĂĽsteemil, on ka sellel hea osa hääle toimimisest – see on selge, arvestades, et esmane kasutaja (juht) ei saa seadme juhtimiseks ega teabe saamiseks ekraanil toimuvale tähelepanu pöörata. Mida siis öelda defekti kohta, mis täpselt mõjutab heli sĂĽsteemist?

See näeb välja täpselt selline iPhone 11 on teatanud Apple’i ametlikust tugifoorumist. Kasutajaid mõjutavad kasutamise ajal tõsised helirikked CarPlay traadita reĹľiimis – mõned räägivad “kriimustatud” helist, näiteks kahjustatud vinĂĽĂĽlplaadil, teised väidavad, et loo esitamine jätab loost suvalise sekundi vahele.

Sajad foorumikasutajad ĂĽtlevad, et kannavad sama probleemi ja mõned funktsioonid näivad neid kõiki kokku panevat: nende iPhone 11 töötab iOS 13.1 / 13.2ja kasutavad enamasti juhtmevabalt CarPlay’i BMW, eriti edasi MINI (Saksa autotootja tĂĽtarettevõte).

Kaebused pole just uued: selle teema esimene foorumipostitus toimus septembris, vaid mõni päev pärast iPhone 11 turuletoomist. Kõik mõjutatud kasutajad ĂĽtlesid, et rike algas alles uue Apple’i nutitelefoniga – varasematel mudelitel, nagu iPhone X, esitati heli ideaalselt traadita CarPlay kaudu.

Siiani pole Apple’ilt selle juhtumi kohta ĂĽhtegi ametlikku sõna, kuid julgustus on olemas: vähemalt ĂĽks kasutaja teatas sellest vastuseks 9 kuni 5 Mac, et probleem lahendati iOS 13.3.1 teises beetaversioonis (muuseas oleme juba kolmandal).

Sõitsin MINIga ja iOS 13.3.1 beeta 2-l sai kõik lõplikult korda. Pole enam probleeme ega elektrikatkestusi ega imelikke asju.

Loodame, et ebaõnnestumised kaovad kõigile võimalikult kiiresti.

iMore’i kaudu