IPhone 11 Pro 4G / LTE on 13% kiirem kui XS

Igal aastal toimivad uued iPhone’id paremini, mitte ainult seadme ĂĽldises toimivuses, vaid ka teatud tegevustes, näiteks sirvimiskiiruses. 4G / LTE. See pole erinev iPhone 11, 11 Pro ja 11 Pro Max, kuid Apple ei täpsustanud eilse eripäeva ajal uute tippmudelite kiiruse suurenemist.

Tehniliselt on iPhone 11 Pro ja 11 Pro Max mudelitel XS ja XS Max sama 4 Ă— 4 MIMO antenn; Ka iPhone 11 järgib oma eelkäijaid ja on varustatud 2 Ă— 2 MIMO modemiga – see tähendab, et seni pole midagi uut.

Seda öeldes jääb küsimus: kui kiire on uus iPhone (4G / LTE navigeerimise mõttes) kui tema eelkäija? Seda soovib SpeedSmart uue seadmega kontrollida, võrreldes täpsemalt iPhone 11 Pro ja 11 Pro Maxi XS ja XS Maxiga.

# Uutel iPhone11 Pro ja Pro Max on kiirem 4G (LTE), kuid kui kiiresti? Umbes 13% kiiremini kui iPhone XS, mis on hea aastane kasv. Tundub, et neil on parem ja kiirem modem. #AppleEvent #SpeedSmart speedmart.net

Ettevõtte sõnul on iPhone 11 Pro 4G / LTE-ĂĽhendusega 13% kiiremini kui lipulaevad Apple enne. Tulemused on kõigis Ameerika Ăśhendriikide suuremates telefonivõrkudes (AT&T, T-Mobile, Sprint ja Verizon) ĂĽsna järjepidevad – see tähendab, et need ilmnevad tõenäoliselt ka Brasiilia operaatoritega läbi viidud testides – ja esindavad mõistlikku aastakasvu.

Teisalt jätab SpeedSmarti test mõningaid kahtlusi, näiteks andmete kogumine. Diagrammi järgi postitati teave 9. augustist eilseni ning uusi seadmeid esitleti ka täna. See ei tähenda, et test oleks vale, kuid võib-olla on parem oodata teise numbri ilmumist, kui haamri haamriga ülaltoodud tulemusele.

WiFi tugi 6

Ootuspäraselt toetavad protokolli ka uued iPhone’id WiFi 6, tehniliselt tuntud kui Wi-Fi 802.11ax. Ehkki see on kiirem, on traadita võrkude uus põlvkond endiselt väga uus, kuid eile Apple’i poolt välja kuulutatud nutitelefon saab selle pakutavat ĂĽlikiirust juba ära kasutada.

Wi-Fi 6 spetsifikatsioon on liiga tehniline, kuid on oluline märkida, et protokoll võimaldab seadmetel iga edastusega rohkem andmeid saata (Wi-Fi 5 või Wi-Fi 802.11ac). Uus tehnoloogia toetab ka kiiremat edastuskiirust, jõudes 1,320Mbps – 40% kiiremini kui eelmine põlvkond.

See jällegi ei tähenda, et uute traadita Interneti-kiiruste kasutamiseks tuleb osta ainult uus iPhone. Üks on see, et Wi-Fi protokoll pole ametlikult sertifitseeritud, ja teine, et 802.11axi võrkude toega ruuteri olemasolu on kasutu ja selle Interneti-teenuse pakkuja ei paku vähem kui tehnikaplaane.

Igas mõttes on hea see, et Wi-Fi 6 tugi on olemas ja iPhone kasutab eelmist põlvkonda jätkuvalt väga hästi.

kaudu MacRumors, CNET