iPhone 11: rohkem värve, rohkem kaameraid, uus disain ja Pro versioon

iPhone 11: rohkem värve, rohkem kaameraid, uus disain ja Pro versioon

Apple Special Event ei saanud ilma uue iPhone’i kasutuselevõtuta juhtuda ja Tim Cook garanteeris nagu alati, et see on kõigi aegade parim, ehkki nutitelefoni klientide rahulolu on 99%, mis on tööstuse kõrgeim. Kuid seekord pole Apple’il mitte ainult “tavaline” mudel Apple 11, vaid ka Pro versioon, järgides tööstuse suundumusi. See on Apple 11 Pro mudel, mis konkureerib Samsungi ja Huawei raskekaalu ja tippmudelitega.

IPhone 11-l on kuus uut värvi, uus disain, 6,1-tolline ekraan, aga ka kaamera muutus. Kahe kaamerasüsteemiga, lainurk ja ülilaia objektiiviga, 12 MP, saab hämaras paremini pildistada ning see toob tarkvaraga täiustusi koos intelligentse HDR-i ja stereoskoopilise sügavusega, mis tulenevad kahest tagakaamerast. Eriti laia objektiivi väliava on f / 2,4 ja 120 kraadi ning lai vaatenurk ja ava f / 1,8. Seal on 2x optiline suum ja 5x digitaalne suum.

Videos toetavad mõlemad kaamerad nüüd paremat kvaliteeti ning esikaameral on ka 4K video ja Slow Motion, mis võivad selfietes tekitada eristava efekti. Tagumine kaamera jäädvustab 4K videot kiirusega 24, 30 või 60 kaadrit sekundis ja 1080p HD videot saab salvestada kuni 30 või 60 kaadrit sekundis.

Uue iPhone’i sees on A13 biooniline protsessor. Huvitav … Apple võrdleb end protsessorite ja GPU jõudluses selliste ettevõtetega nagu Huawei, Samsung ja Google.

Aga aku? Apple garanteerib, et ilma laadimiseta töötab terve tund (!) Paremini.

Puuduvad hinnad, mis algavad 699 dollarist, jäävad alla meie ettevõtte tavaks saanud vahemiku algväärtuste. Kuid Portugalis tõuseb see väärtus kõige piiratud versioonis 828 euroni, mahuga 64 GB, kasvades 879–128 GB ja 999 euroni 256 GB-ni, mis pole kaugeltki „taskukohane”.

iPhone 11 Pro, et konkureerida tipptööstusega

Apple’i esimene iPhone Pro on saadaval kahes suuruses, 5,8 ja 6,5-tollise Super Retina ekraanireĹľiimiga, loodusliku tooni ja 1200 niti heledusega.

Protsessor on biooniline A13, mis toetab ka iPhone 11, kuid Apple’i uuel nutitelefonil on taskukohasematest versioonidest palju erinevusi. Ăśks neist on aku, mis peab vastu 4 tundi ja mis iPhone 11 Pro Max versioonis kestab kaks tundi. See on viis tundi pikem kui iPhone XS Max. Ja seal on 18W kiirlaadimine.

Apple’i esimene kolmekordne kaamerasĂĽsteem viib fotograafia uuele tasemele koos laia, tele- ja ĂĽlilaia sensoriga, kõik koos 12 MP ja 4 X suumiga, mis võimaldavad ka teie tehtud pilte paremini kontrollida. 4K pildistamine, 60 kaadrit sekundis ja uus funktsioon Deep Fusion, mis teeb 9 pilti enne, kui kasutaja isegi nuppu vajutab, ja optimeerib neid pikslite kaupa, on mõned uued asjad.

IOS13 pakub ka uusi videotöötlusvõimalusi, mis on integreeritud Apple’i rakendustesse, kuid seal on ka terve rakenduste redigeerimise ökosĂĽsteem, näiteks FiLMiC.

Hind on puuduv tĂĽkk, mille väärtus on iPhone Pro jaoks 999 ja 1099 dollarit, nagu ka turuhind, kuid mis on ka Portugalis tavapäraselt väga erinev. Pro versioonis on 649 GB eest 1179 eurot, 256 GB eest 1349 ja 512 GB 1579 eurot. Ja Pro Maxi versioonis algavad hinnad 1279 eurost, ulatudes 1679 euro suurusele “väikesele varandusele”.

Kõik mudelid tulevad müüki enne reedet, 13. septembrit kell 13, kuid jõuavad poodidesse alles 20. septembril.

Vaadake siit kõiki uudiseid, mida Apple täna oma eriüritusel esitles.

Toimetuse märkus: neid uudiseid uuendatakse konverentsi ajal