contador gratis Saltar al contenido

iPhone 11 saab peagi uued Made-For-iPhone valgustustarvikud

iPhone 11 saab peagi uued Made-For-iPhone valgustustarvikud

Tundub, et omanik iPhone 11 saab kasutada uusi fotograafiafunktsioone Loodud iPhone'ile (MFi) kohe A Apple esitama tarnijatele aruandeid uute võimalike spetsifikatsioonidega valguse ja välklambi tarvikute loomine nutitelefoni jaoks.

Uudised

Vidinaid jätkub ainult kuulujuttude maailmas, mille arv kasvab jätkuvalt

seda MFi on litsentsimisprogramm, mis võimaldab erinevatel tootjatel muuta oma tooted ühilduvaks Apple'i mobiilseadmetega. Vastavalt 9to5Mac, võimaldab see uus spetsifikatsioon välist välklampi sünkroonida näiteks seadme integreeritud välguga.

Need elemendid ühendatakse omavahel Välgu uks Bluetoothi ​​asemel. Välkühendus võimaldab ka tarvikutel selle kaudu energiat tarbida või toita, nagu teiste MFi tarvikute puhul (akukarbid, mängukontrollid, kõrvaklapid jne) – see on teoreetiliselt võimalik. Selgituseks: juba on olemas iPhone'iga ühilduvad valgustustarvikud, nt Lume kuup, kuid nad kõik kasutavad sünkroonimiseks Bluetoothi ​​ja ei tööta MFi programmi kaudu.

Veel üks eeldus on, et lisaseadmed toetavad paremini kolmandate osapoolte välja töötatud kaamerarakendusi.

Lõpuks on hea selgitada, et see kuulujutt on lisatud turule toodi vaid iPhone'i viimane rida – 11.. Kui ei, siis saavad tootjad oma MFi-valgustitooted turule tuua kohe, kui uued spetsifikatsioonid on ametlikult välja antud. Kuni selle ajani oli tugi saadaval ainult programmi Made For iPhone eelvaatena.

Via: DPreview Allikas: 9to5mac. (TagsToTranslate) õun (t) iphone (t) iphone 11 (t) apple iphone (t) nutitelefon (t) flash (t) vidin (t) iphone accessories (t) iphone 11 accessories (t) mfi (t) for iphone (t) apple mfi (t) välkkiire ühendus (t) välk (t) lume kuup (t) valgustus (t) fotograafia (t) iphone 11 pro (t) iphone 11 pro max (t) funktsioonid iphone jaoks (t) acessori