iPhone 12-l võib olla 120 Hz ekraan, et konkureerida Androidi - iOS-i nutitelefonidega

iPhone 12-l võib olla 120 Hz ekraan, et konkureerida Androidi – iOS-i nutitelefonidega

Järgmise iPhone'i kohta, mida peaks kutsuma iPhone 12-ks, on viimastel nädalatel palju spekuleeritud. Seekord räägivad kuulujutud, et Apple'i kõige kallimal mudelil võib olla suurema värskendussagedusega ekraan, ulatudes 120 Hz-ni, mis on praegusest kaks korda suurem. Kui see kinnitatakse, võimaldab see kasv kiiremat reageerimist, kus mitu Apple'i konkurenti, näiteks Samsung ja One Plus, on panustanud.

YouTube'i kanalil EverythingApplePro avaldatud teave, mis selgitab, et see värskendus ei pruugi olla kõige odavamas mudelis. Kõigis versioonides tuleb aga integreerida OLED-ekraan, mitte tavaline iPhone'i LDC-ekraan, mis ei paku nii palju kontrasti.

Pange siiski tähele, et on võimalik, et mobiiltelefon saab aku säästmiseks lülituda ekraanil kahe erineva värskendussageduse vahel, olenevalt ülesandest. Seetõttu pääsete 120 Hz-ni ainult näiteks mängude või kiire kerimise jaoks.

Tõde on see, et Apple'il on selle värskendustasemega seade juba olemas, sest läbi ProMotion iPad Pro funktsiooni jõuab see 120 Hz-ni. Muutused tekivad siis, kui mõne uue Androidi nutitelefoni jaoks on trendi seadnud kõrgem värskendustasand. Lisaks sellele, et lisaks Samsung Galaxy S20 ja One Plus 8 Pro on sellele tehnoloogiale kihlveod ka ASUS-i ja Razeri toodetud mängude nutitelefonid, mõlemad 120 Hz-ga.