„IPhone 12 Pro” kesköö rohelise asemel võib olla uus tumesinine

Pidage meeles, kui me siin rääkisime, kuidas värvida kesköö roheline alates iPhone 11 Pro kas see võideti ainult tänu Apple’i Jaapani väikese partneri raskele tööle? Noh, kui uusimad kuulujutud järgmise iPhone’i koosseisu kohta vastavad tõele, võivad värvid – mis on Apple’i klientide jaoks pööraselt populaarsed – olla möödas.

SEE Lekk Max Weinbach, pärit XDA arendaja, saabus hiljuti teatavat teavet iPhone’i järgmise rea kohta, mis on saadud selle teema lähedastelt inimestelt. Ja ĂĽks kuulujutt pälvis tähelepanu: “IPhones 12 Pro” jätab sĂĽdaöö roheliseks uue värvi kasuks, see tähendab mereväe sinine.

Selle teabega relvastatud osapooled YouTuber Filip Koroy, pärit Kõik on ApplePro, käis põldudel ja tootis renderdama kuidas see uus värv tulevastes iPhone’ides välja näeb. Tulemused, mida näete ĂĽlal – või allpool – Koroy enda videos:

Weinbach tõi välja ka mõned muud uue rajaga seotud kuulujutud, kõik kinnitavad spekulatsioonid, mida oleme varem kuulnud. Ilmselt saab „iPhone 12 Pro” endaga kaasas olla 6GB RAMprotsessor A14 ja disain natuke õhem võrreldes praeguse iPhone 11 Pro – ga Lekk ei öelnud midagi selle kohta, et tulevased seadmete kuulujutud oleksid praegusest veidi karmimad.

Ilmselgelt pole kogu seda teavet käsitletud esialgse spekulatsioonina. „IPhone 12” sari on aga alles kavandamisjärgus ja peame veel üheksa kuud ootama, kuni selle lõpliku rõivastusega selgeks saame; seni kuuldud vihjed annavad aga aimu, mis tulemas on.

Kas sulle meeldib see?


iPhone 11 Pro ja 11 Pro Max

Nupp - osta kohe

iPhone 11 Pro ja 11 Pro Max

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 6,299,10Paigaldatud hind: kuni 12x R3 583,25 dollaritVärv: kosmos hall, hõbe, kesköö roheline ja kuldVõime: 64 GB, 256 GB või 512 GBKäivitatud: September 2019

MacRumorsi kaudu