IPhone 12 saab uue objektiivi kaamera jõudluse ja autofookuse parandamiseks [Rumor]

Järgmise iPhone’i turule tuleku lähenemisel on normaalne, et kuulujutud ja ĂĽksikasjad räägivad seadmest Apple. Viimane sellest mitteametlikust teabest viitab sellele, et järgmisel Apple nutitelefonil on objektiiv Semco ja Hele optika kõrge kvaliteet fotokomponentide kombinatsioonis.

Uudised

Apple pidi seadme jaoks võtma kasutusele “lamedama” kujunduse

See “leke” pärineb populaarse Apple’i analĂĽĂĽtiku Ming-Chi Kuo käest. Uued objektiivid tagavad parema ĂĽldise jõudluse ja parandavad oluliselt iPhone 12. autofookust. Semco on Korea ettevõte, samas kui Sunny Opticali peakontor asub Hiinas, kuid neil on midagi ĂĽhist: neid peetakse mõlemat “parimaks” läätsede tarnijaks.

Veel ĂĽks huvitav detail on see, et Semco peab valmistama periskoopi tĂĽĂĽpi teleobjektiivi, mida hakatakse iPhone’is kasutama aastaks 2022. Sel konkreetsel juhul ei peaks lõppkasutaja seda erinevust märkama, kuna see muudatus periskoopkaameratele viitab nende toimimisele, mitte disainile. Neid kasutatakse tänapäeval näiteks mõnel Huawei telefonil.

Apple ostab tavaliselt osi mitmelt tarnijalt, et suurendada tarneahela konkurentsi ja vähendada kulusid. Kuo usub, et need ettevõtted suudavad pakkuda kvaliteetsemaid ja parema jõudlusega komponente.

Lootus on, et iPhone 12 liin jõuab põhjapoolkera sĂĽgisesse, neljas erinevas suuruses – ekraanid jäävad vahemikku 5,4–6,7 tolli. Ăśhel keskmise suurusega mudelil on kolmekordne kaamera konfiguratsioon ja sĂĽgavustuvastusega LiDAR-skanner.

Via: 9to5Mac, GSMArena