contador gratis Saltar al contenido

IPhone 12 saab uue objektiivi kaamera jõudluse ja autofookuse parandamiseks [Rumor]

IPhone 12 saab uue objektiivi kaamera jõudluse ja autofookuse parandamiseks [Rumor]

Järgmise iPhone’i turule tuleku lähenemisel on normaalne, et kuulujutud ja üksikasjad räägivad seadmest Apple. Viimane sellest mitteametlikust teabest viitab sellele, et järgmisel Apple nutitelefonil on objektiiv Semco ja Hele optika kõrge kvaliteet fotokomponentide kombinatsioonis.

Uudised

Apple pidi seadme jaoks võtma kasutusele “lamedama” kujunduse

See “leke” pärineb populaarse Apple’i analüütiku Ming-Chi Kuo käest. Uued objektiivid tagavad parema üldise jõudluse ja parandavad oluliselt iPhone 12. autofookust. Semco on Korea ettevõte, samas kui Sunny Opticali peakontor asub Hiinas, kuid neil on midagi ühist: neid peetakse mõlemat “parimaks” läätsede tarnijaks.

Veel üks huvitav detail on see, et Semco peab valmistama periskoopi tüüpi teleobjektiivi, mida hakatakse iPhone’is kasutama aastaks 2022. Sel konkreetsel juhul ei peaks lõppkasutaja seda erinevust märkama, kuna see muudatus periskoopkaameratele viitab nende toimimisele, mitte disainile. Neid kasutatakse tänapäeval näiteks mõnel Huawei telefonil.

Apple ostab tavaliselt osi mitmelt tarnijalt, et suurendada tarneahela konkurentsi ja vähendada kulusid. Kuo usub, et need ettevõtted suudavad pakkuda kvaliteetsemaid ja parema jõudlusega komponente.

Lootus on, et iPhone 12 liin jõuab põhjapoolkera sügisesse, neljas erinevas suuruses – ekraanid jäävad vahemikku 5,4–6,7 tolli. Ühel keskmise suurusega mudelil on kolmekordne kaamera konfiguratsioon ja sügavustuvastusega LiDAR-skanner.

Via: 9to5Mac, GSMArena