RAÄŚUNALNIK

„IPhone 12“ turule toomine võib koronaviiruse tõttu isegi viibida

Uue pandeemia algusest peale koroona viirus (COVID-19), on paljud spekuleerinud võimaluse ĂĽle, et Apple’i ajakava mõjutab haiguspuhangu mõju ĂĽhiskonnas – majandussfääris ja eriti oma toodete tootmisel.

On selge, et enamik neist kuulujutudest ennustavad, mis võib juhtuda järgmise põlvkonna iPhone’iga, kui see on käivitatud “IPhone 12” on sel aastal ĂĽks oodatumaid.

Kahjuks äreva kohustuse pärast on uus aruanne Wall Street Journal järeldusele, et uus seade tõesti on võib saabuda hiljemalt ühe kuu hilinemisega (Tänu eelmise aasta iPhone 11, 11 Pro ja 11 Pro Max turule toomisele), pandeemia mõju tõttu tootmisele. Seega kõige tõenäolisem uus kuupäev oktoobri keskpaik või sisestage novembri alguses.

Teabe kohaselt seisis Apple mõnede komponentide tarnimisel rida viivitusi, mis viitab otseselt uue seadme lõplikule tootmiskuupäevale. Lisaks langeb ka Apple’i tootmisprognoos aasta lõpuks 20% – kuna enamik tellimusi võib edasi lĂĽkata kuni 2021. aastani.

SEE WSJ mitte esimene (ja kindlasti mitte viimane), kes uue iPhone tootmise / turule toomise viivitusi välja tõmbas. Eelmine kuu, Bloomberg samuti jõuti järeldusele, et järgmine seade on saadaval kuu hilinemisega; juba Nikkei rääkida “kuust”.

IPhone’i masstootmise hilinemine ei tähenda, et ka esitluse kuupäev viibiks. Seetõttu on võimalik, et Apple kordab septembris spetsiaalsel (virtuaalsel või mitte) ĂĽritusel uute seadmete näitamisel mitme varasema versiooni “trendi”, muutes need kättesaadavaks alles mõne aja pärast (nagu see oli 2017. aastal iPhone X-i ja iPhone’i puhul) XR 2018. aastal).

Puudutage ID ekraani allosas hiljem sel aastal?

SEE Economic Daily News kuvatakse täna avaldatud uudistes [Google Tradutor], kuulujutud, et sel aastal on vähemalt ĂĽks iPhone’i mudel (võib-olla versioon lipulaev) kuvatakse Puudutage ekraani allosas olevat ID.

Sõiduki andmetel Qualcomm, samuti kuvaritootjad GIS ja BOEteeb koostööd ultraheli biomeetrilise lugeja tehnoloogiaga, mis toetab Touch ID tulevasi versioone.

Kuigi see kuulujutt on kooskõlas mõne varasema ennustusega, on muud allikad väga usaldusväärsed, näiteks Mark Gurman (pärit Bloomberg) ja Ming-Chi Kuo analüütikud ei looda, et see rakendatakse 2020. aastal.

Meile jääb muidugi oodata, et teada saada, mis saab.

9to5Maci, MacRumorsi kaudu

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH