iPhone 4S (veel) tellimiseks

Rohkem kui kaks kuud pärast uusima mudeli kasutamist nutitelefon Apple, üksus, mille tootja on andnud kliendile toote toonud partnerile, pole siiani tellimiseks jõudnud.

Kolm mobiilsideoperaatorit – kõigi 4S on nende seadmete portfelli integreeritud – on ĂĽhehäälselt kinnitanud, et alates seadme turule toomisest on nõudlus pĂĽsinud suur. Nagu ĂĽtles TMNi pressiesindaja, on pidevalt vaja varusid täiendada.

Portugali huvi iPhone’i vastu on suurenenud, kui seadmed arenevad uueks põlvkonnaks ja 4S on seda veel kord näidanud, nagu tunnistab mĂĽĂĽgiga tegelev ettevõte, lisades, et ka eelmise põlvkonna tooted jätkasid kõrge nõudluse taset.

Praegu müüvad TMN ja Optimus iPhone 4S-i kauplustes probleemideta varu, garantiifirma. Vodafone maadleb jätkuvalt suutmatusega tellimustele vastata ja seetõttu on neil, kes poest või operaatori veebisaidilt läbi käivad, esimene märge selle kohta, et toode on välja müüdud.

TeKi poole pöördudes selgitas ettevõte, et iPhone 4Si kättesaamatus oli tingitud Apple’i võimatusest vastata seadme päringutele – probleem, millega vedajad juba 2009. aastal kokku puutusid.

Kuna seadmete tarnimine on Apple’i poolel, otsustas Vodafone olukorra normaliseerimiseks, kõigi täidetud tellimuste rahuldamiseks ja toodete turustamiseks tavapäraste turustuskanalite kaudu varude tagamiseks mitte kuupäevaks.

Ootamine tekitas osades klientides kannatamatust ja teiste kaebusi. On kliente, kes on registreerunud püsikliendikavale, et pääseda juurde madalama hinnaga seadmetele, kes on juba tasunud kuutasu ja ootavad endiselt seadet.

Operaator kaitses ennast ja selgitas, et tal “puuduvad seadmed”. Kliendi lojaalsus on seotud tariifiga ja tänu sellele lojaalsusele on tal võimalus osta seadmeid madalama hinnaga, ĂĽtles Vodafone. Ettevõte rõhutab ka seda, et klientide tellimistariifid eeldavad, et lojaalsuskava on saadaval, olenemata kaasatud seadmetest.

Mitmes poes, mis olid juba teatanud, et mĂĽĂĽvad iPhone 4S-i, avastasime, et toodet pole ka saadaval. Veebipoes Worten ja (vähemalt) mõnes Mediamarkti kaupluses on iPhone’i uusimad versioonid välja mĂĽĂĽdud. Tootja veebipoes esitletakse tooteid 3–5 tööpäeva jooksul tarnimiseks saadaval olevatena.

Kuni artikli ilmumiseni Apple, kellega TeK ühendust võttis, teemat ei kommenteerinud.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Cristina A. Ferreira

Märkuste kirjutamine: Selles uudises leidsime mitmeid ebanormaalseid kommentaare, kus kasutati sobimatut keelt. Nii otsustasime kõik kommentaarid kustutada.

Vabandame lugejate ees, kes on selle teema arutelu jaoks esitanud kehtivad kommentaarid.

Tuletame kõigile TeKi lugejatele meelde, et kommentaariruum on mõeldud ideede arutamiseks, kes soovivad olla tsiviliseeritud ja kasutada sobivat keelt, järgides SAPO kommentaarides määratletud kasutuseeskirju.

See on ruum, mille TeK loob kogukonnale, kus kõik saavad osaleda, säilitades samal ajal kvaliteedi ja viisakuse. Selleks peaksid lugejad negatiivselt valima negatiivse kommentaari koos sobimatu keele ja ksenofoobidega. Klõpsake lihtsalt nupul „Teata ebaviisakast kommentaarist” ja pärast mõne hääletuse saavutamist eemaldatakse kommentaarid automaatselt.

Hindame teie koostööd.