IGRE

IPhone 5 ja iPad Mini väljaandmise kuupäevad on avalikustatud

IPhone 5 ja iPad Mini turule toomise kuupäev on juba olemas, mis õigustab spetsiaalset iMore’i ajaveebi, kus on viidatud “varem tõestatud usaldusväärsetele allikatele” ja mille teave on täna avaldatud rahvusvahelises meedias.

Blogi andmetel esitletakse neid kahte seadet ĂĽldsusele 12. septembril kavandatud eriĂĽritusel. Eeldatavasti toimub uue iPhone’i kaubanduslikult turule toomine ĂĽheksa päeva hiljem, 21. septembril, lisas ta.

21. septembril on muudest allikatest seda võimalust ette nähtud. Eelmisel nädalal teatas Prantsuse veebisait App4Phone, et sama kuupäeva on maininud ka Hiina tootjale lähedased allikad, kellega Apple seadmete tootmisel töötab.

IMore’i allikad ei toonud välja 7-tollise iPadi väljaandmise kuupäeva, mis väidetavalt jõuab ka kanalile, kuid ajaveebi sõnul jõuab see esmakordselt turule samal päeval kui iPhone 5.

Kuuldavasti on iPod Touchi uus versioon alles 12. septembri ürituse ettevalmistamisel. Uue iPod Nano turule toomise võimalus on samuti keeruline.

Selle nädalavahetuse teave pärineb päevadest pärast uute piltide ilmumist sellest, mis saab olema iPhone 5. Praeguste kuulujutude kohaselt on nutitelefonil 4-tolline 16: 9 ekraan ja kõigil uutel iOS-i seadmetel on saadaval laadija sisendid, mis on saadaval väiksem kui eelmises mudelis sisalduv.

allikas: iLab

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH