IPhone 5 liikumisandur on halvasti kalibreeritud [atualizado]

Kõik Apple'i iOS-i rakendused on Apple'i mobiilse opsüsteemi seitsmenda versiooni saabumisega ümber kujundatud. Mõned neist said "lihtsalt" uue liidese, teised aga ühendasid tegelikult uued funktsioonid ja funktsioonid. Üks neist on Bssola rakendus (Kompass), millel on nüüd ka tasemed, tööriistad, mis arvutavad punktide vahelist ebavõrdsust.

Kõik on väga hea, kõik on hästi, kuid probleem on selles, et iPhone 5s puhul on see andur halvasti kalibreeritud, nagu näeme alloleval pildil:

IPhone 5s sensor pole seadistatud

Paljud saidid on seda tühimikku testinud ja horisontaalselt on tegelik veamäär 3 kraadi, täpselt see summa, mille leidsime. Kalibreerimisviga mõjutab ka seadme kompassi ja nagu võite ette kujutada, häirib see sellest andurist sõltuvaid mänge (näiteks võidusõidumänge).

IPhone 5s sensor pole seadistatud

Kui seda tõrget kogevad kõik iOS 7-ga ühilduvad seadmed, saavad süsteemivärskendused kõik hõlpsalt parandada. Kuid tundub, et probleem on rohkem iPhone 5s sensoril. Arvestades, et erinevus on erinevates seadmetes erinev, on tarkvara abil üha raskem seda parandada, mis on mõne inimese kõrvu tõstnud, öeldes, et Mail pole nii lihtne probleemi lahendada.

Kõige mõistlikum teooria on seni see, et neid andureid on halvasti kalibreeritud, kuid reaalsus on, et vastuse saame alles siis, kui Apple seda ütleb. Mõned kasutajad vahetavad isegi seadmeid, mis Apple'i jaemüügipoes seda haavatavust esitavad, kuid tõenäoliselt Ma seda ei tee mäletan või midagi sellist. Kui tarkvara abil pole seda võimalik parandada, usun hüpoteesi, mille esitas Mario Aguiar alates Gizmodo AS, et Apple saab andurite kalibreerimiseks vabastada tarkvara Mac / PC või isegi iOS-i rakenduste jaoks.

Arvestades, kui palju uudiseid on meedia kaudu levinud, peab ettevõte sellest probleemist juba teadlik olema ja võtma vajalikud sammud, et uued üksused lahkuksid tehasest kalibreeritud anduritega. Neile, kes selle probleemiga silmitsi seisavad, jääb üle vaid oodata

Uuendus, autor Rafael Fischmann 22.10.2013 17:48

Täna välja lastes iOS 7.0.3, käitame uut testi ja probleem on kindlasti lahendatud. Tore, õun! o /

Lähtestage tase iPhone 5s