IPhone 5 ostmiseks on juba järgmine järjekord… järgmisel reedel

IPhone 5 ostmiseks on juba järgmine järjekord… järgmisel reedel

See oli nädal enne mĂĽĂĽgi algust, kui esimesed inimesed hakkasid New Yorgi 5. avenĂĽĂĽ Apple’i poe uste vahele astuma, edastab C | Net. Meedia andmetel on eelmise reede ja hommiku vahel iPhone 5 ostmiseks rivistunud inimeste arv suurenenud.

Kui uue iPhone’i turule toomine järgiks eelmist mustrit, jätkuksid järjekordade suurenemine ja mĂĽĂĽgi alustamise päeval oleks poe uste juures tuhandeid fänne kaubamärgikohti tähistavatel fännidel, et nad esimest korda uut vidinat puudutaksid. .

Sama huvi on võimaldatud ka brändi veebipoes, mis tellib eelnevalt valitud seadmetele seadmeid, et iPhone 5 ette saada. Vähem kui tunni pärast said 21. septembril kohaletoimetamiseks saadaval olevad varud otsa.

Internetis on endiselt võimalik seadmeid tellida, kuid Apple ei garanteeri kättetoimetamise päeval enam kohaletoimetamist. Need, kes tellivad praegu – turgudel, kus seda juba teha on võimalik – peavad seadmete kättesaamist ootama kaks nädalat.

Erinevalt Ameerika Ühendriikidest ja teistest turgudest, mille Apple on valinud prioriteediks (Austraalia, Kanada, Prantsusmaa, Saksamaa, Hong Kong, Jaapan, Singapur ja Suurbritannia), ei jõua iPhone 5 sel reedel Portugali, kuid te ei pea ka ootama seadmetele juurdepääsemiseks pikka aega. Kolm operaatorit kinnitasid, et hakkavad uusi seadmeid müüma järgmisel nädalal, 28. septembril.

Peenem (18%) suurema autonoomia ja väiksema protsessoriga ning kaks korda kiirem iPhone 5 garanteerib LTE (4G) toe, ehkki praeguses etapis pole see kõikidele Euroopa riikidele lubatud – piirangu saab lahendada asukohaoperaatoriga.

Kohaliku turu hinnakujundus pole veel teada, kuid on teada, et Ameerika Ăśhendriikides jõuab 16 GB versioon kauplustesse 649 dollari eest, samas kui 32 GB mudel maksab 749 dollarit ja 64 GB mudel – 849 dollarit, mis on hind ilma lepinguta. lojaalsusega seotud. Operaatorite ja nendega seotud igakuiste sideplaanide kaudu võib iPhone’i hind langeda 199 dollarini.

Apple on sellest ajast alates avaldanud, et vähem kui 24 tunni jooksul tehti iPhone 5-le enam kui kaks miljonit eeltellimust, mis ĂĽletab iPhone 4S-is registreeritud numbrit, mis on Apple’i ajaloo kõige varasem tellimus turul. nutitelefon.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Märkmete kirjutamine: Uudiseid värskendatakse Apple’i pakutava teabega iPhone’i ettetellimisel.

Cristina A. Ferreira