iPhone 5 võtab kasutusele uue Nano-SIM kiibi standardi;  4G ei tohiks Brasiilias töötada [atualizado]

iPhone 5 võtab kasutusele uue Nano-SIM kiibi standardi; 4G ei tohiks Brasiilias töötada [atualizado]

Täna Apple’i eriĂĽritusel Yerba Buena kunstikeskuses esitletud iPhone 5 on ainult 7,6 mm paks, 18% õhem kui iPhone 4S.

Selle saavutuse saavutamiseks pidid Apple’i insenerid seisma silmitsi paljude väljakutsetega. Ăśks neist on veelgi vähendada Micro-SIM-i, mida kasutavad neljanda ja viienda põlvkonna iPhone’id. Selle töö tulemuseks on Nano-SIM, mis on 44% väiksem ja isegi õhem kui Micro-SIM. Uus standard annab inseneridele rohkem ruumi akude lisamiseks, mis on endiselt mobiilseadmete suurim kitsaskoht.

Nano-SIM-kaardi pakub välja Apple

Spencer Webb ütleb, et lisaks sellele, et antenn on saanud mõningaid disainiparandusi, peaks iPhone 5 pikem olema ka kandesignaali vastuvõtt. MacRumors, antennispetsialist ja AntennaSysi omanik.

Ergonoomiliselt tähendab kõrgem lahter, et tavaline käsi ei suuda kahte antenni katta. “Valesti” on raskem mõelda.

4G LTE-ga iPhone 5.  Mitte Brasiilias

Mis puutub 4G LTE tehnoloogia toetamisse, siis ei tohiks iPhone 5 ühilduda Brasiilia kasutusele võetava standardiga. Uus nutitelefon toetab LTE-d (4G) sagedustel 700b MHz, 700c MHz, 850 MHz, 1800 MHz, 1900 MHz ja 2100 MHz, samas kui Brasiilia on kasutusele võtnud 2500 MHz.

Kui iPhone 5 ei jõua meie riiki uues versioonis, mis toetab meie sagedusi, ei saa tarbijad nautida kõiki saadaolevaid kiirusi. Kuigi see on saadaval kahes GSM-versioonis (A1428 ja A1429) ja ühes CDMA-s (A1429), olen kindel, et sellel pole Brasiilias 4G-le eksklusiivset versiooni, kuna see tehnoloogia ei tohiks siia nii kiiresti jõuda ega levida.

Samuti on oluline hoiatada, et neil, kes ostavad iPhone’i välismaalt, on siin raske leida Nano-SIM-kaarti. Kiibi lõikamine Nano-SIM-i muutmiseks pole võimalik (või vähemalt pole see lihtne), kuna Micro-SIM-iga on palju tehtud Ubergizmo. Trikk on oodata, kuni iPhone 5 jõuab Brasiilia pinnale ja / või operaatorid hakkavad uusi standardkaarte mĂĽĂĽma, kasutades selleks ära meie hämmastavat 3G-ĂĽhendust *.

Uuendus, autor Rafael Fischmann

Põhineb G1, alustab Vivo operaator Nano-SIM kiipe Brasiilias 15. septembril – jah, sel laupäeval, isegi enne iPhone 5 tulekut Ameerika turule.

Hind on sama, mis Micro-SIMil: R $ 10. Pole paha! ?

[tipdari[dicadoRodrigo Abdo]