iPhone 6s või Galaxy Note7?  Uuri välja, milline seade on kõige kiirem!

iPhone 6s või Galaxy Note7? Uuri välja, milline seade on kõige kiirem!

Sisse Olümpia on läbi, kuid tehnikakonkurents pole veel kaugeltki lõppenud.

Apple Jones endine töötaja Ryan Jones jagas Twitteris videot YouTube’ist Telefonibuff kes võrdleb iPhone 6s (2015. aasta seade, alati hea meeles pidada) Täiesti uus Galaxy Note7. Kontrollige tulemusi (ĂĽlal).

Isegi need, kes inglise keelt ei mõista, saavad aru, et võitja on iPhone 6s (pestud), kusjuures 14 rakendust on esimesel poolaastal Note7 jaoks avatud 1’21 “vastu 2’04” ja teisel poolel 1’51 “vastu 2’49” – jah, Apple’i seadmed läbisid kaks ringi enne, kui Samsung ĂĽhe lõpetas!

Galaxy Note7-l on rohkem RAM-i (4 GB) kui iPhone 6-del (2 GB) ja see protsessor on – teoreetiliselt – võimsam. Lisaks on Samsungi nutitelefoni ekraanil kõrgem eraldusvõime (2560 Ă— 1440 pikslit) võrreldes Apple’i seadmetega (1334 Ă— 750 pikslit). Kuid nagu alati, näitavad need testid meile seda, et isegi võimsamate riistvarakomponentide kui 6-de korral ei tundu Note7 tarkvara “vaatame” aega vastu. ?

Nendel ja muudel põhjustel ei pruugi tehniliste spetsifikatsioonide võrdlemine ilmtingimata kasutajakogemuse osas tõde välja tuua.