iPhone 7 Plus sĂĽttis ja videod said viiruse;  Apple ĂĽtles, et uuris seda juhtumit

iPhone 7 Plus sĂĽttis ja videod said viiruse; Apple ĂĽtles, et uuris seda juhtumit

Asjad läksid lihtsalt külje peale kuumaks Apple. Seda seetõttu, et omanik on a iPhone 7 Plus roosikuld jagas üleeile videot teie seadmest praadimine.

Siis plahvatas mu iPhone 7 Plus täna hommikul. Ma isegi ei kasuta seda, sellele pole sõna otseses mõttes seletust.

Brianna Olivas, iPhone’i omanik, on 18-aastane ja teavitatud Mashable Mis juhtus. Päev enne seda, kui seade ei lĂĽlitunud sisse, läks ta Apple’i poodi, kus töötajad tegid mitu katset ja leidsid, et kõik on normaalne; rakud jätkavad normaalset toimimist kuni järgmise päevani.

Siin on aruanne:

Järgmisel hommikul magasin oma telefoniga pea kõrval, mu poiss-sõber võttis telefoni ja pani selle tualettlauale. Ta läks vannituppa, nägi mu telefoni suitsetamas ja [ouviu] kärarikas hääl. Kui ta jõudis juba põleva telefonini, võttis ta selle kiiresti kätte ja viskas vannituppa. Niipea kui ta seda tegi, plahvatas seade ja telefonist pääses rohkem suitsu.

Seade saadetakse Apple’ile, mis kinnitatakse aadressile Mashable kes juba teab videot ja on “juhtumiga tutvumiseks kliendiga ĂĽhenduses”. Olivase sõnul ĂĽtlesid ettevõtte esindajad, et nad korraldavad teste, ja loodavad vastuse saada nädala jooksul.

Alati, kui selline juhtum ette tuleb, viidame kohe Samsung Galaxy Note7 traagilisele plahvatusele. Kuna aga probleem on ainulaadne (ehkki kasutajad väidavad Twitteris, et ka nende seade plahvatas, pole teada, kui palju nad nalja tegid), võib-olla väidab Apple – nagu ka teistel juhtudel -, et plahvatuse põhjustasid “välised tegurid”, nimelt võltsitud laadijate kasutamine, katkised kodused elektriliinid, iPhone’i laadimine kuumas keskkonnas (see võib olla jäänud lehtede vahele vms) jne.

Hüpoteesid on erinevad, kuid me ei saa väita, et üks või teine ​​oleks juhtunus süüdi. Praegu oodake lihtsalt kohtuotsust.

[via 9to5Mac]