iPhone 7 Plus vs Samsung Galaxy S8: vaadake mõnda videot, kus neid kahte seadet võrreldakse

Iga nutitelefoni turule toomise ajal ilmuvad veebis kuulsad võrdlused teiste tootjate uusimate seadmete ja mudelite vahel. Ja videote ja artiklite laviin tekib põhjusel: me armastame kokkupõrkeid! Pole tähtis, kuidas ja miks seda vaja on, on meil lihtsalt hea meel näha, kuidas tööriistad meid võitlevad ja üllatavad (või mitte liiga). Nii et ajalugu kordub Samsungi uue seadmega Galaxy S8.

YouTube’i kanal Kõik on ApplePro toob rea videoid, milles võrreldakse uut Galaxy iPhone 7 Plus (PRODUCT) PUNANE. Alustades siseruumidest, kontrollige mõlema seadme kiiruskatset:

Mõlema seadme tehnilised andmed on suurepärased: Galaxy S8-l on 4 GB RAM-i ja protsessor Snapdragon 835 neljatuumaline 2,3 GHz + neljatuumaline 1,7 GHz; IPhone 7 Plus-l on 3 GB RAM-i ja A10 Fusion protsessor neljatuumaline 2,2 GHz. Arvuliselt on kõik ilus; tõelises esituses on mõlemal oma plussid ja miinused.

S8 on parem teatud rakenduste, näiteks Google Mapsi, laadimisel, kuid iPhone 7 Plus paistab silma mängude, raskemate rakenduste (nt Photoshop) laadimise osas ning töötab paremini ka sekunditega töötavate rakenduste avamisel. plaan – Galaxy puhul näivad rakendused sulguvat ja uuesti laaditud. Ka iPhone 7 Plus võtab käivitamisel juhtpositsiooni. Nii et kuigi S8-l on suured numbrid, näib iPhone siiski asju paremini haldavat.

Kui teie mure on “väline”, viiakse läbi ka tuntud tilkade test. Kontrollima:

Tehtud testide juures on huvitav see, et nad simuleerivad kõrgelt kukkumist, mida võime kogeda igapäevaelus, näiteks kui võtame telefoni taskusse ja see kukub või kui räägime telefoniga jne. Galaktika on esimene, kes selga märkimisväärselt kahjustas. Umbes 7 meetri kaugusele jõudes purunes iPhone’i ekraan täielikult, samas kui S8 ekraanil oli nurkades vaid mõni tĂĽhimik. Sellegipoolest jätkasid mõlemad normaalset toimimist – kui märkate, hakkas iPhone vilkuma ja käituma ebanormaalselt, kuid tundub, et see on seotud veekindluse testiga, mis tehti varem.

Rääkides veekindluse testimisest, see tähendab Kõik on ApplePro ta on sellega seoses teinud ka mitu videot, sukeldades mõlemad seadmed joogivette ja mõne meetri kaugusele jõkke.

Peale selle on neile, keda huvitab kaamera kvaliteet, ka hea video, kus on kahe seadme kõrvuti pildid.

Ja kõige rohkem kõvad südamikud, endiselt tehakse hullumeelseid katseid, mis hõlmavad külmumist ja vedelat lämmastikku.

Need kaks on kahtlemata suured konkurendid ja alati on hea tõdeda, et neil mõlemal on oma plussid ja miinused, eriti selleks, et mõista, mida järgmisel väljaandel parandada tuleb.