PRIJAVE

"iPhone 9" saab müügile märtsis –

Me räägime siin palju järeltulijast, kelleks see peaks olema iPhone SE, kellele on helistatud IPhone SE 2 ja hiljuti kuulujuttude järgi viidatud sellele "IPhone 9".

Vaatamata nimele ütles Ming-Chi Kuo (Apple'i turuletoomise osas kõige täpsem analüütik), et Ma võiks sellise seadme turule lasta märtsis. Nüüd siis Bloomberg tuli seda väidet tugevdama.

Sõiduki sõnul kavatseb ettevõte märtsis turule tuua uue iPhone'i ja seadme tootmise eest vastutavad kolm partnerit: Foxconn, Pegatron ja Wistron. Mobiiltelefoni tehniliste kirjelduste osas Bloomberg põhimõtteliselt ütlesime seda, mida kuulsime ka teises kuulujutud: hooldus Puudutage ID nupul Incio, protsessor A13 Bioonikaekraanil LCD alates 4,7 tolliKujundus sarnaneb iPhone 8 ja tagumine kaamera.

Vaadake seda fotot Instagramis

IGeeksBlog.com andis täna välja saidi @OnLeaks hangitud renderdused, mis näitavad, milline näeb välja iPhone 9, iPhone SE teise põlvkonna telefon, mida oodatakse märtsis / aprillis. Meil on ootuspäraselt iPhone 8-st (ekraan 4.7, Touch ID jne) inspireeritud baas, millel on jäätunud klaas ja üks lainurkokaamera. See peab olema varustatud sama kiibiga nagu praegused lipulaevad A13 Bionic. Ja kui palju te selle eest maksate?

Väljaanne, mida levitab .br (@macmagazine) 7. jaanuaril 2020 kell 6:54 PST

Selle eeldatava mudeli võimalikku hinda siiski ei mainita. Varem arvas Kuo, et sellised nutitelefoni sisestused võivad tulla maksma 400 dollarit Ameerika Ühendriikides; liitri kohta, praegu turustatakse 64 GB suurust iPhone 8 hinnaga 450 dollarit.

Analüütikute sõnul on selle uue mudeli peamine avalikkus iPhone 6 omanik (baasil umbes 100 miljonit kasutajat), kes pole nii huvitatud uuendamisest uusimale mudelile, millel on Face tehnoloogia. ID ja mitu kaamerat. Kuna iPhone 6 ei ühildu iOS 13-ga, võib see olla ka uue põhjuse vaatajaskonnale selle uue mudeli valimiseks, kuna kasutajad saavad juurdepääsu sellistele teenustele nagu Apple Arcade ja Apple TV +.

Kas meil on uusi iPhone'i pere liikmeid, kes saabuvad märtsis? Panustage!

läbi 9to5Mac


Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH