iPhone langeb muljetavaldavatelt ja püsivalt kõrgustelt (jälle)

Aeg-ajalt räägime siin Macist või ITrecos kes kukkusid tohutult kõrguselt ja jäid ellu. Mitte sellepärast, et tahame kedagi veenda, et seade on hävimatu (vähemalt sellepärast, et ma pole ilmselgelt minu iPod touch, mis suri pärast alla kolme jalga kukkumist), vaid seetõttu, et projitseerime oma hirmu ja lootuse julgeteks seadmeteks, mis on surma ja sellest üle saada. Või midagi.

Viimasel ajal on kogu maailmas ilmunud kaks sellist lugu. Esimene, mida rääkis veebisait kesTV, mis on algselt pärit Amesi linnast Ameerika osariigis Iowas, kus Sarvinder Naberhaus ta reisis eelmisel teisipäeval kahemootorilisel lennukil (10/7); keset lendu puhkes pildistamiseks käes olnud iPhone äkitselt maha ja kukkus üle 300 meetri.

Pärast tervelt 300 meetrilt lennukilt kukkumist on iPhone terve

Järgmisel päeval reisilt naasnud Naberhaus eiras piloodi hoiatust, et tema telefon on puudu: ta aktiveeris Find My iPhone'i, võttis auto üles ja läks kaardile salvestatud ligikaudsesse kohta. Ta üritas tungida mitmesse majja, kuid keegi midagi sellist ei näinud. Alles siis, kui ta üritas oma numbrile helistada, kuulis ta imelist häält: heinamaal oli tema iPhone, täiesti puutumata (ma kahtlustan, et rohi mängis selles loos olulist rolli, juhuslikult) ja hoiatas kohtumisest alles kell 16.00. Kõik lõppes hästi ja ta oli taasühinenud.

Teine lugu, mille tõi sait Klõpsake OrlandoVeel lahedam mitte ainult muljetavaldava video all, mida näete allpool, vaid ka asjaolu, et sel juhul kukkus halb iPhone otse kõvale betoonpõrandale ja jäi oma loo rääkimiseks ellu.

Türgi Cansel Yildirim ta nautis oma abikaasaga puhkust Floridas Orlandos ja läks eelmisel kolmapäeval (11/7) korraks maailma kõrgeimasse lendavasse karusselli StarFlyerisse pohmelusse. 140 meetri kõrgusel otsustas Yildirim tagasi võtta oma iPhone 7 Plusi, et filmida öist linnavaadet, kui arvasite, mida! putukas põgenes tema käest ja maandus põrandale.

Nii nagu see pole üllatus tüdrukult, kes loodab oma iPhone'i miljonist tükist leida ja kogu mängu leida väikese riskiga, kui see mänguasjadest alla tuleb. Ja mitte ainult see: filmimine jätkub pärast kogu sündmuse salvestamist!

Muljetavaldav, eks?

läbi 9to5Mac