iPhone SE 2020 Vs iPhone 11: 320 eurot eraldab kolm Apple’i tehnoloogia põlvkonda

Teine erinevus SE ja iPhone 11 vahel puudutab ekraani. Nagu mainitud, on sellel eelarvelisel nutitelefonil 4,7-tolline Retina HD-ekraan, viimasel mudelil aga 6,1-tolline Liquid Retina HD-ekraan, mis on suurte suuruste erinevus, mõlemad on LCD-d. Isegi erinevate pildistamistehnoloogiate korral on mõlemal mudelil sama arv piksleid tolli kohta.

Oma viimastes mudelites on Apple oma klassikalise füüsilise nupu Kodu lahti harutanud ja seni on seda traditsiooni hoidnud vaid iPhone 8. IPhone SE pärib sama klahvistiku, milles on sel juhul biomeetriline sõrmejäljeandur. Sealt saate oma nutitelefoni avada, aga ka Touch ID süsteemi abil makseid teha digitaalselt. IPhone 11 on juba teisel autentimise tasemel, kui tegemist on esikaamera kasutamisega näotuvastuseks Face ID kaudu.

Autonoomia osas on iPhone SE-l iPhone 8-ga sarnane aku, nimelt 1821 mAh, kinnitavad seadmete, näiteks iFixit, sisemust uurinud eksperdid. Seda seetõttu, et Apple ei avalda kunagi oma nutitelefonide aku mahtu. Sama kehtib ka iPhone 11 kohta, millel on antud juhul 3110 mAh. Ametlikult väidab Apple, et iPhone SE videote voogesituse maht on 8 tundi.

Pange tähele ka seda, et mõlemal mudelil pole 3,5 mm sisendpesa kõrvaklappide jaoks. Kui soovite kasutada juhtmega peakomplekti, peate valima traadita süsteemi või kasutama eraldi ostetud Thunderbolti adapterit. IPhone SE turule tuleb must, valge ja punane, värvid tulevad ka iPhone 11-le, kuid lisavõimalustega: pastellkollane, roheline ja lilla.

Ja need on peamised erinevused, mis on väärt 330 euro suurust erinevust iga mudeli põhiversioonide vahel. Esteetiliselt esindab iPhone 11 Apple’i nĂĽĂĽdisaegset taset, nii et see võib olla tehniline kõrval ka tegur, mida kaaluda.

Isegi võrreldes iPhone Xr-iga on seni Apple’i uusima nutitelefonisarja kõige ökonoomsem versioon iPhone SE 240 eurot odavam ja uuema protsessoriga. Teistel seadmetel on suuremad eraldusvõimega ekraanid. Sellel on ajakohasem disain, samuti Face ID ja Animojis tehnoloogia. Kaamerad on mudelite vahel väga identsed, Xr versioon täpsustab, et selfie reĹľiimis on võimalik videot salvestada 60 kaadrit sekundis.

IPhone’i perekonna hinnaspekter

(C) Statistika

“Data-title =” iPhone’i hinnaspekter – iPhone SE 2020 vs iPhone 11: 320 eurot eraldab Apple’i tehnoloogia kolme põlvkonda – SAPO Tech ”> IPhone'i perekonna hinnaspekter (C) Statistika

Apple’i praegune pakkumine on lai, iPhone’i mitme põlvkonna jaoks. Kuid kõige olulisem on hinnaspekter, mida Apple pakub uusima tehnoloogiaga, erineva suuruse ja mahutavusega mudelitele. Eksperdid tervitasid iPhone SE-d, enne kui Apple nõela iPhone 12 lõplikuks vabastamiseks kohendas. See tähendab, et kui pandeemia COVID-19 ei muuda ettevõtte plaane …