IPhone SE “asendamine” käivitatakse aastal 2020. Madal hind peaks jääma

IPhone SE “asendamine” käivitatakse aastal 2020. Madal hind peaks jääma

Apple võib plaanida odava iPhone’i mudeli turule toomise 2020. aasta kevadel. Selle teabe töötas välja Nikkei Asian Review veebileht ajal, mil tema nutitelefonide mĂĽĂĽk ei vastuta enam poole Apple’i ettevõtte mĂĽĂĽgist.

See uus mudel on esimene kõige taskukohasem nutitelefon pärast seda, kui Apple käivitas 2016. aastal iPhone SE, mida siis oli SAPO TEKil võimalus testida. Ja kuigi versiooni nimi ja hind pole veel otsustatud, nähakse seda kui iPhone SE uusimat põlvkonda.

Selle mudeli suurus on sama kui 2017. aastal turule tulnud 4,7-tolline iPhone 8. See mudel jagab enamikku selle aasta iPhone’i komponente ja sellel on odav vedelkristallekraan, mis aitab Apple’il saada paremat alghinda. madal, kuigi mudeli lõplikku skoori pole kindlaks määratud

“Odavam iPhone SE võiks olla mĂĽĂĽgiedendus järgmise aasta esimesel poolel, kui uus premium iPhone ei toimi lähikuudel hästi,” ĂĽtles GF Securitiesi veterananalĂĽĂĽtik Jeff Pu ajakirjale Nikkei Asian Review.

2018. aasta alguses olid kuuldused uue iPhone SE turule toomise kohta, rääkides tol ajal selle aasta juunist kui tõenäolisest kuust. NĂĽĂĽd on veel oodata, kas seekord saavad kuulujutud kinnitust ja kas nutitelefonide mĂĽĂĽgi “sõda” Huawei ja Samsungi vahel toob Apple’i keskele.