IPhone töötab nĂĽĂĽd Androidiga … Või mitte.

Kas teate, millal oli inimesel jerico idee? Muidugi teate, et tehnikamaailmas on palju. Nagu näiteks idee panna Windows 95 Apple Watchile. Noh, siis sama arendaja, Nick Lee, taas lööb, et mitte midagi maha jätta fänn Õunapinge.

Seekord õnnestus ta käivitage iPhone’is Android-sĂĽsteem.

3D-printeri abil lõi Lee iPhone’ile korpuse, mis sisaldas kõiki mobiiltelefoni põhikomponente. Nagu näete, pole see kõige ilusam asi maailmas, kuid teadmine, et seal töötab terve sĂĽsteem, on hämmastav. Naljakas on see, et ta kasutab endiselt võimalust lisada rohkem porte: SD-kaart, HDMI ja USB. Kõigi sĂĽnkroonimiseks ĂĽhendatakse kate pikselĂĽliti kaudu seadmega ja rakendusest ka Android 6.0 “Marshmallow” hakka pöörlema.

Kuna pildil pole täiuslikkust, pole see midagi öelda “ideaalne”, kuid Lee osutab videos, et sĂĽsteemiressursid näivad töötavat hästi. Muidugi töötab operatsioonisĂĽsteem kaanelt, mitte iPhone ise – mis pole arendajaid takistanud oma iroonilise mängu ĂĽle uhkustamast.

Androidi ĂĽmbris iPhone'is

Ilmselt on see kõik lõbu pärast, midagi pole müügil. Sellest hoolimata kirjeldas ta kaane loomise protsessi ja püüdmist seda üha enam vähendada, et see telliseks ei saaks, üksikasjalikult lugemishuvilistele mõeldud postituses Medium.

See on igaĂĽks, mis mulle tundub …?

[via MacRumors]