iPhone: ĂĽheksa varjatud iOS 13 funktsiooni, millest peaksite teadma

IOS 13 sisaldab funktsioone ja tööriistu, mille Apple avaldas WWDC 2019 avamisel, mis toimub 3. juunil. Uus iPhone’i operatsioonisĂĽsteem toob aga kaasa ka mõned varjatud täiustused, mis on sĂĽndmuse etapil näidatud lĂĽhikese slaidina koos mõne detailiga.

9To5Mac-i veebisaidil on juurdepääs muude funktsioonidega slaididele, mida konverentsi ajal ei avaldatud, ja selles on loetletud kõik muudatused, mis ilmuvad iPhone’is, kui iOS 13 on valmis. Nende hulgas on: mitmesuguste rakenduste ja teenuste sisemise otsingu kohandamine, parem helikvaliteet, aku laadimise optimeerimine, muu hulgas tehnilisemad täiustused. Enamik neist muudatustest toimub sĂĽsteemimootoris ja neid ei kuvata tõenäoliselt visuaalselt.

iOS 13 aitab säästa raha iPhone’i tellimisrakenduste abil

iPhone iOS13-ga?  Lisateave uue Apple'i operatsioonisĂĽsteemi kohta

iPhone iOS13-ga? Lisateave uue Apple’i operatsioonisĂĽsteemi kohta

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Tasub mainida, et iOS 13 on endiselt beetaversioon, mis avalikustati eelmisel esmaspäeval (24). Sellega saabuvad šokeerivamad uudised, nagu Dark Mode, suurenenud privaatsus rakendusega „Logi sisse Apple’iga”, suurem jõudlus rakenduste avamiseks muude teadaolevate muudatuste hulgas. Uue sĂĽsteemi kõigi teiste varjatud paranduste kohta teabe saamiseks järgige allolevat loendit:

1 viiest pimedas reĹľiimis peaks OLED-ekraanidega iPhone’ides akut säästma – Foto: Disclosure / Apple

Tume reĹľiim peaks OLED-ekraanidega iPhone’ides akut säästma – Foto: Disclosure / Apple

Operatsioonisüsteemi mootori peamiste muudatuste hulgas on näiteks aku laadimise optimeerimine, suuremate failide allalaadimise võimalus mobiilse lairiba kaudu, parem QR-koodide skannimine ja WiFi-võrgu valik juhtimiskeskuses, otsetee. mis peaks Interneti-ühenduse loomise protsessi sujuvamaks muutma, kui kasutajad seda vajavad.

2. Fotode ja heli väiksemad kohandused

2 viiest iOS 13-st võimaldab Dolby Atmose heli taasesitada – Foto: Bruno De Blasi / TechTudo

iOS 13 võimaldab Dolby Atmose heli taasesitada – Foto: Bruno De Blasi / TechTudo

Heliparandused olid iOS 13-s minimaalsed, kuid 9To5Maci leitud loend viitab sellele, et nüüd suudab süsteem käitada Dolby Atmose heli, filmi kasutatavat standardit ja kino kvaliteeti. Mis puutub fotodesse, siis lubab uus süsteem parandada jagatud piltide asukohakontrolli ja täiustada otsingut rakenduses Fotod.

3. Suhtlus ja FaceTime

3/5 FaceTime on ĂĽks iPhone’i kasutajate lemmikfunktsioonidest – Foto: Lucas Mendes / TechTudo

FaceTime on ĂĽks iPhone’i kasutajate lemmikfunktsioonidest – Foto: Lucas Mendes / TechTudo

Uus funktsioon annab iPhone’i kasutajatele rohkem meelerahu, kuna iOS 13 puhul saab tundmatutest allikatest pärit kõned vaikimisi keelata. Lisaks võivad FaceTime, samaaegne ĂĽhendus ja iMessage töötada Dual Sim’is, kui sĂĽsteem on valmis. Lõpetuseks peab Apple 9To5Maci andmetel rakenduses Messages otsingut suurendama.

4. Meeldetuletuste ja märkmete rakendus

Mõlemad tootlikkusrakendused on pälvinud ka Apple’i tähelepanu. Märkmed on funktsioon, mis kasutab kõige paremini ära, näiteks kaustade haldamine, uued kontrollnimekirjade loomise võimalused ja täiustused sisseehitatud märkuste otsimisel. Rakendusel Meeldetuletused on ainult loendivaate muutmise funktsioon.

iPhone iOS13-ga?  Lisateave uue Apple'i operatsioonisĂĽsteemi kohta

iPhone iOS13-ga? Lisateave uue Apple’i operatsioonisĂĽsteemi kohta

5. Mis on uut kalendris ja postis

Rakenduse Kalender osas on nüüd võimalik lisada sündmustele manuseid, nagu seda juba e-kirjas tehakse. Pealegi on Mail saanud saatjate blokeerimisfunktsioonid ja vaigistab sõnumilõngad, mistõttu ei pea see iga kord, kui vastus saadetakse, uut teadet saama. See muudatus sobib ideaalselt neile, kes osalevad tööl näiteks mitmes e-posti grupis.

6. Muutke klaviatuuri ja keelt

4 viiest iPhone XR-ist saab uudiseid ka iOS 13-st – Foto: Bruno De Blasi / TechTudo

iPhone XR saab ka iOS 13 uudiseid – Foto: Bruno De Blasi / TechTudo

Suured muudatused standardses iOS 13 klaviatuuris tehti, et parandada suhtlust mitme aasia ja hollandi keelega. Nüüd saab süsteem ennustada kirjutamist hindi, vietnami, kantoni ja araabia keeles. Lisaks lisas Apple nende keelte jaoks kakskeelsed sõnaraamatud, toetab 22 ametlikku India keelt ja genereerib isegi nõrkade paroolide eest hoiatusi.

7. Siri rohkemate ettepanekutega

Peale klaviatuuri toe india keelele on Siril nĂĽĂĽd hääl ka riigis räägitava inglise keele jaoks. IPhone’i virtuaalne assistent pakub ka soovitusi Apple Podcastsi kohta, vestluste otseteid, kolmandate osapoolte rakenduste soovituste kuvamist ja kodu rakenduste automatiseerimise otseteid.

5-l CarPlay-l on iOS 13-ga rohkem uudiseid – Foto: avalikustamine / Apple

CarPlay’l on iOS 13-ga rohkem uudiseid – Foto: Avalikustamine / Apple

CarPlay peamine muudatus on ekraani seadetes, et anda kasutajale seda tĂĽĂĽpi visualiseerimise ĂĽle rohkem kontrolli. Lisaks toetab sĂĽsteem reĹľiimi “Tere, Siri”, “Ă„rge segage”, kui kasutaja sõidab, ja reĹľiimi “Valgus” neile, kellele ekraan ei meeldi pimedas. Rakenduse Kaardid abil saavad kasutajad probleemidest teada anda.

Safari on selles loendis kõige vähem teretulnud ĂĽksus, kuid see toetab ka Siriga soovitusi alates iOS 13-st. Tavalisel Apple’i brauseril on ka värskendatud koduleht ja parem sõrmejäljekaitse.