IPhone X-i peaesitlusel ilmuvatel mängudel on lõpuks väljalaskekuupäev [atualizado: adiado]

Pärast esmakordset teatamist iPhone Xi peaesineja etapil 2017. aasta septembris, mäng Taevas: Valguse lapsed lõpuks sai ametliku vabastamise kuupäeva: 11. juuli jätkata.

Teadaanne, Puudutage valikut Arkaad, järgige mängu beetaversiooni käivitamist TestFlighti kasutajatele, nagu meile lugeja @vitalsonlorran ütles.

Selle väljaandmise ajal teatasid arendajad, et ettevõtted teatasid, et see tiitel on eksklusiivne ainult Apple TV-le, kuid sellest ajast alates on ettevõtte prioriteedid võtnud teistsuguse suuna, kuna mängu debüüt TVOS-is, macOS-is ja konsoolides toimub pärast mobiiltelefoni turule toomist, nagu on näha kaadritelt aadressil peal.

Täpsemalt öeldes võimaldab mäng teil uurida seitset erinevat maailma, et leida saladusi mängijatega üle kogu maailma. Selles mõttes on Sky: Valguslapsed võimalik isikupärastada teie iseloomu ja saada kingitusi, mis võimaldavad teil sõprust suurendada. Arendaja teatas ka plaanidest korraldada hooajalisi üritusi ja jätkata kuningriigi laiendamist.

Siiani pole teavet selle kohta, kas mäng on tasuta või stiilne freemium, nii et selle avastamiseks peame lihtsalt ootama ametliku väljaandmiseni. Huvilised saavad seda juba App Store’i kaudu tellida.


Ikoonid: rakenduse Valgus lapsed ikoon

Uuenda 27. juuni 2019, kell 09.05

Neil, kes on tiitli väljaandmist oodanud ligi kaks aastat, jätkatakse ootamist hetke pärast. Ettevõte Thatgam teatas, et lükkab Sky: Valguse lapsed ametliku väljaandmise edasi sellele päevale 18. juuli.

Arendaja põhjendas muudatust sellega, et kavatseb “globaalsed turundustegevused paremini kokku viia” Maci sektsioon.

Cara ootab tõesti edasi …