contadores estadisticas Saltar al contenido

IPhone X lansseerimiskvartalis ulatus Apple enam kui pooleni nutitelefonide tööstuse kogutulust

Uues uuringus, mille autor on Strateegia analüüs, seda Apple näib olevat stseeni uuesti varastanud. Ma räägin tükist 51% kogu nutitelefonide turu müügitulust, mille Ma teenis eelmise aasta viimases kvartalis.

Arvestades nutitelefonide 2017. aasta neljandas kvartalis teenitud tulusid, suutis iPhone toota kokku 61,4 miljardit dollarit, ettevõtte sõnul. Selle arvu põhjal järeldatakse, et sissetulek on rohkem kui kolm korda suurem kui selle arhiiv, st Samsungja seitse korda rohkem kui hiinlastel Huawei.

Nutitelefonide analüüsistrateegia

A Sammy, teisel kohal, teenis sama perioodi käive 18,9 miljardit USA dollarit, vallutades 15,7% nutitelefonide turust. Kolmandal kohal on Hiina 8,4 miljardi dollari suuruse müügitulu ja 7% -lise osaga tuludest.

IPhone X soolane (kuid väga populaarne) hind tõstis numbreid kindlasti eelmise aasta viimases kvartalis. IPhone'i keskmine müügihind oli sel perioodil 796 dollarit, mis on suur tõus eelmise aasta sama kvartali 695 dollarilt. Sellisena on strateegiaanalüütiku hinnangul arv peaaegu kolm korda suurem kui tööstuse keskmine.

Tegelikult on numbrid muljetavaldavad. Kuna Apple ei avalda oma finantstulemustes mudelitel põhinevat müüki, pole kindlust; aga kas keegi kahtleb, et ~ 1000 dollarine seade on suuresti selle suure hüppe eest vastutav?

läbi MacRumors