"IPhone XI" on võimalik tehniline skemaatiline joonis

“IPhone XI” on võimalik tehniline skemaatiline joonis

Enne 2019. aasta iPhone’ide tundmaõppimist on meil veel umbes kuus kuud aega, kuid pole haruldane, et hakatakse nĂĽĂĽd varajased lekked esile tooma.

Eilsest tänaseni avaldas @OnLeaks ĂĽlaltoodud tehnilise skeemi, mida jagas ka veidi teistsugune pilt Slashleaks – mis peaks “IPhone XI”.

SEE alla andma on ilmselgelt keskel sama, mida nägime jaanuari alguses – mis viitab kuulujutu kolmekordse kaamerasĂĽsteemi ĂĽsna veiderdusele. Loomulikult ei pea lõplik välimus olema sama, kuid teil võib olla alus.

Muu Lekk, @laobaiTD, postitas sama pilt ka eile Twitterisse, viidates, et see on uus iPhone XR. Siiski on väga raske ette kujutada, et XR-i järeltulija kaasab kolmekordse tagakaamera, samas kui teised kuulujutud viitavad sellele, et isegi „iPhone XI” seas on võimalik, et see eristab suuremat mälumudelit. Ma ei usu, et seda juhtub; Ma arvasin, et “iPhone XI” jätkub kahe kaameraga, kuid “iPhone XI Max / Plus” omab kolme. Ma ei imestaks, kui ka iPhone XR järeltulija võidaks teise.

Suur küsimus on meil muidugi veel see, millised on selle kolmanda kaamera omadused. Ülilainurk? Super teleobjektiiv? Ühevärviline sensor, kas fotodele üksikasjalikumalt salvestada ja vähese valgusega pildistusi parandada? Aeg näitab.

MacRumorsi kaudu