iPhone XR putih

IPhone XR järeltulijal võib olla kaks kaamerat; kõik uued mudelid peavad olema varustatud 18W laadijaga

SEE Macotakara, millel on Apple’i tulevaste väljaandmiste osas usutav edu, jagas uut teavet tulevaste iPhone’ide kohta (ilmub sel aastal).

IPhone XS, XS Max ja XR asendamine

Valge iPhone XR

iPhone XR, tagakaameraga

Hiina tarnijalt kogutud teabe kohaselt on Jaapani veebisaidil öeldud, et iPhone XR järeltulijal peaks olema kaks kaamerat, lainurk ja teleobjektiiv, nagu meil on nüüd iPhone XS ja XS Max puhul. Märkides, et iPhone XR iPhone XS ja XS Max järeltulijatel peaks olema kolmekordne kaamera, on kuulujutud mõistlik.

Mis puutub tulevastesse tippmudelitesse, siis lisaks kolme kaamera teabe kinnitamisele kommenteeris veebisait, et neil on 3D-klaasiprint, kuhu see kaamerakomplekt paigutatakse – võimalusega, et ka XR-i järeltulijal on see print.

Tundub, et seadme suurused jäävad täpselt samaks: 5,8 tolli (XS järeltulija), 6,5 tolli (XS Maxi järeltulija) ja 6,1 tolli (XR järeltulija), samuti OLED (rea ülaservas) ja LCD ( mudeli 6.1 puhul)).

Seadmetes on ka nn pöörd- / kahesuunaline laadimine, mis tähendab, et nad saavad jagada akut, et laadida muid seadmeid, mis toetavad Qi traadita laadimisstandardit.

18W laadija

Apple 18W USB-C laadija

Ka Aasia sõidukite järgi on see seade meil lõpuks karbis 18W laadija (tõenäoliselt jagatakse täna sama iPad Pro abil) ja Lightning to USB-C kaabliga. Tuleb märkida, et sõidukid on selle hüpoteesi esitanud, silmitsi nende varasema väljaandega aasta alguses.

Sellised kuulujutud pole midagi uut, kuid alati on hea kuulda, kuidas teised allikad seda teavet kinnitavad – lõppude lõpuks on selle kõige tõenäosus tegelikult ainult kasvamas …

AppleInsideri kaudu